Azerath [ Generaďż˝ ]
Gdzie są świąteczne promocje :\
No więc wpadłem na pomysł kupienia sobie X360 na święta, bo jak wiadomo wtedy jest różnorakich promocji od cholery. Ale teraz nic. Żadnych reklam, większych zniżek, nic! Nie wiem czy to ja jestem aż tak ślepy, czy jest zbyt wcześnie i na promocje trzeba jeszcze trochę poczekać. Są jakieś sensowne promocje z X360 (Slim, najlepiej z dyskiem)?
lajtowy ziomek:) [ God of War ]
A ile $$ możesz teraz wydać na konsolę?
Edit: Tak +/- ofc. :P

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Obecnie kerfur
899zł slim 250gb, forza, alan wake.
Jak złotówka była mocna, na amazonie można było kupić slima 4gb, forza/alan + crackdown 2 + pad dodatkowy + fallout new vegas/fifa11/nfs hp za 720zł.
j.a.c.k [ tdcc ]
[3] 720 zł z vatem ?
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Tak i darmową wysyłką do Polski dhl'em. To z amazon.co.uk
Polskie promocje to żenada w porównaniu do tych z uk.
135f xbox slim
15f dodatkowy pad
gratis forza/alan + crackdown2
15f nfs hp/fifa/fallout.
Wszystkie gry wersje retail, nie bundle copy.
Azerath [ Generaďż˝ ]
Chodzi mi o kwotę w okolicach 800 złotych i najlepiej, żeby można było kupić na raty.
jojo - teraz już się nie da tak tanio kupić?
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Niestety, złotówka padła na pysk, bundli żadnych ciekawych też nie ma. Trzeba sprawdzać ten dział
metal25 [ Obronca Krzyza ]
jojo kupowales kiedys cos w amazonie ??:D bo jakos nie lubie kupowac ze sklepow z zagranicy ;D
PS3fan [ Konsul ]
Nie chce mi się tworzyć nowego tematu wiec napisze tutaj:
Czy znajde PS3 slim 250gb (lub więcej) do ok. 1000 zł?
Orrin [ Najemnik ]
Dlaczego wszyscy uważają, że na święta będzie jakaś super promocja na elektronikę?
W tym czasie schodzi wszystko z pólek sklepowych, czy promocja jest czy nie ma.
W większości wypadków są robione "promocje" na zasadzie podnoszenia ceny a potem obniżania. Lub pakowania w zestawy dzięki czemu nie możesz porównać sobie ceny czy rzeczywiście to jakaś okazja.
Taikun44 [ Legend ]
Zaryzykowałbym stwierdzenie że faktyczne ceny są wyższe niż parę tygodni temu. Firmy jedynie sztucznie 'zaniżają' ceny wg. schematu Orrina. Tak że jeśli ktoś chce coś kupić to po nowym roku, luty, marzec.
A eksboksa na raty możesz przecież wziąć niezależnie od pory roku.
PS3fan [ Konsul ]
Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie.
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Ja na allegro kupiłem PS3 z dyskiem 250GB za 9 stówek.
PS3fan [ Konsul ]
Ale pewnie używane co nie?