GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gmod problem

02.12.2010
18:10
[1]

snailes1 [ Konsul ]

Gmod problem

Mam problem z gmodem otóż nie wiem jak łączyć przedmioty... powie ktoś jak to zrobić ?

02.12.2010
18:27
smile
[2]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Utwór dla Ciebie... z wiadomym przesłaniem :P

02.12.2010
18:31
[3]

snailes1 [ Konsul ]

GOozys :D spadaj ... :)))

02.12.2010
18:47
smile
[4]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

No, ale co... nie podoba się?

02.12.2010
18:49
[5]

snailes1 [ Konsul ]

nie

02.12.2010
19:08
[6]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

No dobra... a fajne to w ogóle? Warto się tym brudzić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.