GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KOmpania Graczy i Szybka Paczka WTF?

02.12.2010
17:43
[1]

snailes1 [ Konsul ]

KOmpania Graczy i Szybka Paczka WTF?

Witam pare minut temu doszła do mnie paczka która złorzyłem za punkty był to kalendarz zamówienie złorzyłem w pondziałek ten i tutaj pytanie co tak szybko :D ??? jak inni się wypowiadali to miesiąc czekają na paczke

02.12.2010
18:01
smile
[2]

McTire [ Mocin ]

Złożyłem.

02.12.2010
18:17
[3]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Powinieneś się cieszyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.