GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PS3

02.12.2010
17:43
smile
[1]

Tomcio85 [ Legionista ]

PS3

Nie wydaje sie wam, że PS3 jest lekko dyskryminowane przez tvgry.pl?

02.12.2010
17:44
[2]

kupa211 [ Centurion ]

no

02.12.2010
17:45
[3]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Nie, dlaczego? :P

02.12.2010
17:45
smile
[4]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

Odpowiedź jest prosta: Na ps3 nie ma gier (jeden,dwa ex na rok), gry multiplatformowe wyglądają i działają lepiej na xboksie.

02.12.2010
17:47
[5]

Krol Pawel [ Among the net ]

jojo - aż facepalma strzeliłem jak to przeczytałem :|


1,2 exy na rok ? Żarty sobie robisz ?

02.12.2010
19:07
[6]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Zapewne, jeżeli chodzi o gry multiplatformowe dostają je na Xboxa i nie jest to ich decyzja lecz wydawcy.

02.12.2010
19:19
[7]

Bartusz [ Konsul ]

Też tak myślę

02.12.2010
19:21
[8]

Ezio007 [ Konsul ]

jojo - FACEPALM Jesteś fanbojem i tyle ci powiem


edit. Trochę racji w tym jest no ale nie aż tak aby się żalić

02.12.2010
19:22
[9]

garett123 [ Pretorianin ]

magmany ma racje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.