
Tomcio85 [ Legionista ]
PS3
Nie wydaje sie wam, że PS3 jest lekko dyskryminowane przez tvgry.pl?
kupa211 [ Centurion ]
no
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Nie, dlaczego? :P

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Odpowiedź jest prosta: Na ps3 nie ma gier (jeden,dwa ex na rok), gry multiplatformowe wyglądają i działają lepiej na xboksie.
Krol Pawel [ Among the net ]
jojo - aż facepalma strzeliłem jak to przeczytałem :|
1,2 exy na rok ? Żarty sobie robisz ?
MagMany [ Wielki Wilk ]
Zapewne, jeżeli chodzi o gry multiplatformowe dostają je na Xboxa i nie jest to ich decyzja lecz wydawcy.
Bartusz [ Konsul ]
Też tak myślę
Ezio007 [ Konsul ]
jojo - FACEPALM Jesteś fanbojem i tyle ci powiem
edit. Trochę racji w tym jest no ale nie aż tak aby się żalić
garett123 [ Pretorianin ]
magmany ma racje