GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vietcong - problem.

02.12.2010
17:38
smile
[1]

Mor†iferum Sa†anas™ [ Chor��y ]

Vietcong - problem.

Witam, mam problem z grą Vietcong. Mianowicie, kiedy gram na jakimkolwiek serverze (gra wieloosobowa) - po 20/25 min wyrzuca mnie do pulpitu. Dzieje się to i na dodatku Fist Alpha, i bez. Co jest? Gra pochodzi z płyty Playa. x,x

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.