
Mor†iferum Sa†anas™ [ Chor��y ]
Vietcong - problem.
Witam, mam problem z grą Vietcong. Mianowicie, kiedy gram na jakimkolwiek serverze (gra wieloosobowa) - po 20/25 min wyrzuca mnie do pulpitu. Dzieje się to i na dodatku Fist Alpha, i bez. Co jest? Gra pochodzi z płyty Playa. x,x