anymous [ Konsul ]
Arma 1 demo
W demie army 1 nie zacina mi się nic fps wporządku tylko myszka jakoś dziwnie działa. Mogę nią normalnie ruszać, tylko przycelować jest trudno ( jak obracam to jest płynnie a jak przyceluje to nie). To wewnętrzny błąd czy mam słabego laptopa. Czy to jest normalne??? Czy tak normalnie się celuje??? Proszę o odpowiedź.