GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Arma 1 demo

02.12.2010
17:28
[1]

anymous [ Konsul ]

Arma 1 demo

W demie army 1 nie zacina mi się nic fps wporządku tylko myszka jakoś dziwnie działa. Mogę nią normalnie ruszać, tylko przycelować jest trudno ( jak obracam to jest płynnie a jak przyceluje to nie). To wewnętrzny błąd czy mam słabego laptopa. Czy to jest normalne??? Czy tak normalnie się celuje??? Proszę o odpowiedź.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.