wawel |PL| [ Centurion ]
WWE Impact v. 2.0
W WWE Impact wersja 2.0 , gdy podłączyłem 2 pady(+klawiatura) ,jeden nie działał(sprawdzaliśmy na 3 kompach i nie działało) i mogliśmy grać tylko w dwójkę. Wyszła wersja 2.1 i mam pytanie. Czy działa więcej padów(+klawiatura) niż 1?