GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GUILD WARS

02.12.2010
17:00
smile
[1]

stellseries [ Junior ]

GUILD WARS

Chciałem sie zapytać czy ktos posiada konto z GUILD WARSA

a nie korzysta z niego

a konkretnie to bym potrzebował mini pety lub prezenty i mogłby mi przekazać



Moge zaoferwoać na symboliczna flaszke lub 4-paka

prosze o konakt na gg 3216097 ( niewidoczny)

02.12.2010
17:07
smile
[2]

redan [ Wiking ]

bua ha ha, jeleni szukaj w lesie

02.12.2010
17:12
smile
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

He, he, he wafla to ty szukaj w cukierni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.