GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lineage 2

02.12.2010
16:51
[1]

Kylger [ Pretorianin ]

Lineage 2

Witam
Gra ktoś w ogóle w Lineage 2?? Ma ta gra jeszcze jakąś popularność?

02.12.2010
18:00
[2]

Kylger [ Pretorianin ]

nikt nie zna odpowiedzi?

02.12.2010
19:16
[3]

beeria [ Generaďż˝ ]

sporo osob, rowniez z GOL'a

02.12.2010
19:18
[4]

Siepet [ Generaďż˝ ]

jeśli chcesz grać na dość wysokim poziomie.

02.12.2010
19:20
[5]

garett123 [ Pretorianin ]

jest watek na golu o tej grze chyba

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.