Kylger [ Pretorianin ]
Lineage 2
Witam
Gra ktoś w ogóle w Lineage 2?? Ma ta gra jeszcze jakąś popularność?
Kylger [ Pretorianin ]
nikt nie zna odpowiedzi?
beeria [ Generaďż˝ ]
sporo osob, rowniez z GOL'a
Siepet [ Generaďż˝ ]
jeśli chcesz grać na dość wysokim poziomie.
garett123 [ Pretorianin ]
jest watek na golu o tej grze chyba