krukilis [ Konsul ]
Najlepsza plyta Led Zeppelin?
Ciekaw jestem Waszego zdania. Led Zeppelin sluchalem lata temu, ale wciaz nie jestem w stanie wybrac najlepszej plyty sposrod 1, 2, 3 i 4.
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
I i IV.
Whatson [ Niepoprawny purysta ]
1>2>4>3

k42a_ [ The Blues ]
IV.

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
IV

szymonmac [ Legend ]
"IV", a spoza tych wyżej wymienionych albumów jeszcze "Physical Graffiti", przede wszystkim za dwa utwory - "Kashmir" i "Trampled Under Foot".
wysiak [ Legend ]
Dokladnie jak szymonmac pisze, bez Kashmiru nie ma Zeppelinow..:)
dresX94 [ Happy Bóbr ]
IMO wszystkie są genialne, jednak IV jest zdecydowanie najlepsza z najlepszych :)
Playboy95 [ Master of Puppets ]
Według mnie zdecydowanie IV jest najlepsza.
paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
ja tam nie potrafię wybrać najlepszej,na każdej jest tyle kozaków że Led Zeppelin rozpatruje się raczej na przykładzie całej dyskografii niż najlepszego albumu. Przynajmniej ja tak robię.

Kłosiu [ Legend ]
A moim ulubionym albumem jest III, bo tam jest najlepszy kawalek Zeppelinow "Since I've been loving you"
szarzasty [ Mork ]
nie wiem - latwiej wymienic mi ulubiona piosenke czy kilka piosenek LZ niz jakas plyte. Oprócz tych pierwszych 4 podoba mi sie tez bardzo Houses of the Holy i Physical Graffiti
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Wszystkie są inne, wszystkie są doskonałe. Trudno wskazać najlepszą... Mi osobiście bliskie są II (Whole Lotta Love, Lemon Song, Hearbreaker, Moby Dick...), III (Immigrant Song, Since I've Been Loving You, Tangerine, Bron-Y-Aur) i Presence (Achilles Last Stand!). :)
Stalker1 [ wkurzający typ ]
To ciężki ranking... każda płyta była w nieco innym klimacie.
Niech będzie I.