GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza plyta Led Zeppelin?

02.12.2010
16:21
[1]

krukilis [ Konsul ]

Najlepsza plyta Led Zeppelin?

Ciekaw jestem Waszego zdania. Led Zeppelin sluchalem lata temu, ale wciaz nie jestem w stanie wybrac najlepszej plyty sposrod 1, 2, 3 i 4.

02.12.2010
16:22
[2]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

I i IV.

02.12.2010
16:49
[3]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

1>2>4>3

02.12.2010
21:40
smile
[4]

k42a_ [ The Blues ]

IV.

02.12.2010
21:44
smile
[5]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

IV

02.12.2010
21:48
smile
[6]

szymonmac [ Legend ]

"IV", a spoza tych wyżej wymienionych albumów jeszcze "Physical Graffiti", przede wszystkim za dwa utwory - "Kashmir" i "Trampled Under Foot".

02.12.2010
21:49
[7]

wysiak [ Legend ]

Dokladnie jak szymonmac pisze, bez Kashmiru nie ma Zeppelinow..:)

02.12.2010
21:50
[8]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

IMO wszystkie są genialne, jednak IV jest zdecydowanie najlepsza z najlepszych :)

04.12.2010
16:54
[9]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Według mnie zdecydowanie IV jest najlepsza.

04.12.2010
16:58
[10]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

ja tam nie potrafię wybrać najlepszej,na każdej jest tyle kozaków że Led Zeppelin rozpatruje się raczej na przykładzie całej dyskografii niż najlepszego albumu. Przynajmniej ja tak robię.

04.12.2010
17:08
smile
[11]

Kłosiu [ Legend ]

A moim ulubionym albumem jest III, bo tam jest najlepszy kawalek Zeppelinow "Since I've been loving you"

04.12.2010
17:12
[12]

szarzasty [ Mork ]

nie wiem - latwiej wymienic mi ulubiona piosenke czy kilka piosenek LZ niz jakas plyte. Oprócz tych pierwszych 4 podoba mi sie tez bardzo Houses of the Holy i Physical Graffiti

04.12.2010
17:13
[13]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Wszystkie są inne, wszystkie są doskonałe. Trudno wskazać najlepszą... Mi osobiście bliskie są II (Whole Lotta Love, Lemon Song, Hearbreaker, Moby Dick...), III (Immigrant Song, Since I've Been Loving You, Tangerine, Bron-Y-Aur) i Presence (Achilles Last Stand!). :)

04.12.2010
17:15
[14]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

To ciężki ranking... każda płyta była w nieco innym klimacie.
Niech będzie I.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.