bigP [ Legionista ]
OnLive - konsole odejdą w zapomnienie, czy to możliwe ??
Właśnie znalazłem wzmiankę na jednym z amerykańskich serwisów, być może nie jestem na bieżąco i było coś wcześniej na ten temat, ale to bardzo ciekawe. Jeżeli ktoś ma coś więcej informacji na ten temat np. redakcja gol-a to fajnie by było jakbyście się nimi podzielili. Sprawa najogólniej wygląda tak że stawiasz pudełko nie większe od stacjonarnego odtwarzacza hdd i pada bezprzewodowego podłączonego do sieci i tv. Możesz grać w najnowsze gierki, wsparcie dużych firm typu EA już jest zagwarantowane, gry są umieszczone na serwerze więc nie trzeba ich ściągać tylko łącze 1,5-5mb jest potrzebne i wszystko śmiga bez wymiany sprzętu na nowy. Dostęp do gier można wykupić np. na 3 lub 5 dni jak i na zawsze ceny oscylują w okolicach 20-30 $ na pełen dostęp, samo urządzenie ok 100$. Co o tym sądzicie ??
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Serwer musiałby stać w Polsce i każdy większy op musiałby mieć do niego nitkę ze świtałem, inaczej taka zabawa odpada ze względu na zbyt duże opóźnienie.