GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do jakiej kwoty otrzymujecie prezenty od Św Mikołaja.

02.12.2010
16:01
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Do jakiej kwoty otrzymujecie prezenty od Św Mikołaja.

Jak w temacie :) Chodzi dokładniej o 24 grudnia ( może ktoś pomyśli , iż o 6 ).

Ja do ~200zł.

Edit: Lepiej?

02.12.2010
16:01
[2]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

nie ma czegos takiego jak gwiazdor

02.12.2010
16:02
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Od Świętego Mikołaja jak już...

02.12.2010
16:02
smile
[4]

Orlando [ Legend ]

Od kogo?

02.12.2010
16:03
[5]

tomazzi [ Flash YD ]

Od gwiazdora, no np: Sławek Peszko, Jacek Cygan, Michael Jackson. A nie, sory, ten ostatni już nie żyje.

02.12.2010
16:04
smile
[6]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

tomazzi -> Twoje tanie prowokacje na mnie nie działają.

02.12.2010
16:05
smile
[7]

..::BaM::.. [ Centurion ]

[5] odpierdol się od niego


spoiler start
Bo Cię zabije
spoiler stop


spoiler start
On napisał list do MJ :D
spoiler stop

02.12.2010
16:06
[8]

Snakepit [ aka Hohner ]

W tym roku mi się "poszczęściło" i sam sobie prezent zrobię wyciągając pieniądze z ubezpieczenia bo się termin kończy...:>

02.12.2010
16:07
[9]

mountek [ Centurion ]

Montera-> Jak tam u Jacksona? Miewa się dobrze?

02.12.2010
16:09
[10]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

02.12.2010
16:12
smile
[11]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

mountek -> Raczej tak. Dzięki, że pytasz.

02.12.2010
16:16
[12]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

150 - 200.

02.12.2010
16:37
[13]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

A mi to zawsze Gwiazdor przynosił prezenty, Mikołaj przychodzi 6 grudnia!

02.12.2010
16:53
[14]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Raz w życiu dostałem prezent za 200 zł...

Ogólne najczęściej jest to przedział 50 - 100zł, niestety nie mam zamożnej rodziny która na dodatek nie jest w komplecie...

W tym roku wypraszam tego nieszczęsnego PS Move'a, ale nie sądzę, że coś z tego będzie.

02.12.2010
16:56
smile
[15]

admax94 [ Ta ? ]

[13]

02.12.2010
16:57
[16]

Orrin [ Najemnik ]

dokładnie jest jak mówi nutkaaa. Mikołaj 6 grudnia a gwiazdor 24.

A prezent wole sobie sam kupić. Przynajmniej będzie trafiony ;)

02.12.2010
16:58
[17]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Nie wiem, robie liste "Mikołajowi" co chciałbym dostac, a co z tej listy dostanę, to już jest nie mój problem. Najczęsciej jest to gra, jakaś płyta, bluza, jakies mnijesze prezenty i kupa słodyczy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.