KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Do jakiej kwoty otrzymujecie prezenty od Św Mikołaja.
Jak w temacie :) Chodzi dokładniej o 24 grudnia ( może ktoś pomyśli , iż o 6 ).
Ja do ~200zł.
Edit: Lepiej?
Bullzeye_NEO [ 1977 ]
nie ma czegos takiego jak gwiazdor
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Od Świętego Mikołaja jak już...

Orlando [ Legend ]
Od kogo?
tomazzi [ Flash YD ]
Od gwiazdora, no np: Sławek Peszko, Jacek Cygan, Michael Jackson. A nie, sory, ten ostatni już nie żyje.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
tomazzi -> Twoje tanie prowokacje na mnie nie działają.

..::BaM::.. [ Centurion ]
[5] odpierdol się od niego
Snakepit [ aka Hohner ]
W tym roku mi się "poszczęściło" i sam sobie prezent zrobię wyciągając pieniądze z ubezpieczenia bo się termin kończy...:>
mountek [ Centurion ]
Montera-> Jak tam u Jacksona? Miewa się dobrze?
Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Montera [ Michael Jackson zyje ]
mountek -> Raczej tak. Dzięki, że pytasz.
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
150 - 200.
nutkaaa [ inz arch Panna B ]
A mi to zawsze Gwiazdor przynosił prezenty, Mikołaj przychodzi 6 grudnia!
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Raz w życiu dostałem prezent za 200 zł...
Ogólne najczęściej jest to przedział 50 - 100zł, niestety nie mam zamożnej rodziny która na dodatek nie jest w komplecie...
W tym roku wypraszam tego nieszczęsnego PS Move'a, ale nie sądzę, że coś z tego będzie.

admax94 [ Ta ? ]
[13]
Orrin [ Najemnik ]
dokładnie jest jak mówi nutkaaa. Mikołaj 6 grudnia a gwiazdor 24.
A prezent wole sobie sam kupić. Przynajmniej będzie trafiony ;)
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Nie wiem, robie liste "Mikołajowi" co chciałbym dostac, a co z tej listy dostanę, to już jest nie mój problem. Najczęsciej jest to gra, jakaś płyta, bluza, jakies mnijesze prezenty i kupa słodyczy.