GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Counter Strike

02.12.2010
15:45
[1]

eL Czuper [ Legionista ]

Counter Strike

Witam!
Mam problem z CS Non Steam
Wczoraj jeszcze wszystko chodzilo normalnie a teraz jak biore find servers laczy mnie odrazu z serwerem i czaly czas z tym samym, tak samo jest jak biore new game nawet chcac wyjsc z gry i wciskajac Quit to wchodzi mi na ten sam server. nazwa servera to GGbit *****
Wie ktos moze jak zrobic zeby bylo normalnie
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I nie pisac zebym kupil orginal albo Steama, bo dla mnie to nie jest potrzebne jak mam za darmo. Albo tekstow ze piratom sie nie pomaga bo jeszcze w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie. wiec darujcie sobie tego typu wypowiedzi

02.12.2010
15:47
smile
[2]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

<< w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie

You just made my day!

02.12.2010
15:51
[3]

kjx [ Nelson Tethers ]

bo jeszcze w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie

Zawsze musi być ten pierwszy raz. Miło mi Cię poznać. Jestem Krzysiu.

02.12.2010
15:59
[4]

Narmo [ nikt ]

w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie -->
Zmień otoczenie, bo ci kiedyś "koledzy" komputer z domu wyniosą.
A to tylko Steam. O tym, co mam na półce i legalnym Windowsie już nie wspominam.
Oryginalny CS kosztuje grosze. Za 15 zł już możesz mieć w paczce z 7 innymi grami!
Masz problem z piratem? To spierdalaj. Idź się żalić na forum warezowe.


Counter Strike - Narmo
02.12.2010
16:02
[5]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Albo tekstow ze piratom sie nie pomaga bo jeszcze w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie

Widzę że wychowywany jesteś w bardzo ciężkim środowisku.

02.12.2010
16:14
[6]

eL Czuper [ Legionista ]

a moze by ktos jednak napisal jak moge naprawic cs'a?

02.12.2010
16:15
[7]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

15 zł ci szkoda ?

02.12.2010
16:15
[8]

kjx [ Nelson Tethers ]

Ależ proszę bardzo!


A sam klucz można dostać za 14PLN.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.