eL Czuper [ Legionista ]
Counter Strike
Witam!
Mam problem z CS Non Steam
Wczoraj jeszcze wszystko chodzilo normalnie a teraz jak biore find servers laczy mnie odrazu z serwerem i czaly czas z tym samym, tak samo jest jak biore new game nawet chcac wyjsc z gry i wciskajac Quit to wchodzi mi na ten sam server. nazwa servera to GGbit *****
Wie ktos moze jak zrobic zeby bylo normalnie
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I nie pisac zebym kupil orginal albo Steama, bo dla mnie to nie jest potrzebne jak mam za darmo. Albo tekstow ze piratom sie nie pomaga bo jeszcze w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie. wiec darujcie sobie tego typu wypowiedzi

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]
<< w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie
You just made my day!
kjx [ Nelson Tethers ]
bo jeszcze w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie
Zawsze musi być ten pierwszy raz. Miło mi Cię poznać. Jestem Krzysiu.
Narmo [ nikt ]
w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie -->
Zmień otoczenie, bo ci kiedyś "koledzy" komputer z domu wyniosą.
A to tylko Steam. O tym, co mam na półce i legalnym Windowsie już nie wspominam.
Oryginalny CS kosztuje grosze. Za 15 zł już możesz mieć w paczce z 7 innymi grami!
Masz problem z piratem? To spierdalaj. Idź się żalić na forum warezowe.
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Albo tekstow ze piratom sie nie pomaga bo jeszcze w zyciu ani razu nie spotkalem osoby ktora by miala chociaz 3 orginalne oprogramowania na kompie
Widzę że wychowywany jesteś w bardzo ciężkim środowisku.
eL Czuper [ Legionista ]
a moze by ktos jednak napisal jak moge naprawic cs'a?
marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]
15 zł ci szkoda ?
kjx [ Nelson Tethers ]
Ależ proszę bardzo!
A sam klucz można dostać za 14PLN.