GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kompania graczy Cenega - gry na komórkę.

02.12.2010
15:05
[1]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Kompania graczy Cenega - gry na komórkę.

No właśnie. Czy ktoś z Was ściągał i mozę powiedzieć, co one są warte? Mam tam co prwda marne 490 punktów, ale i tak nie mam na co ich wydać, nie potrzebuję jednego z 12 tomów komiksu ani kiepski9ego filmu na DVD :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.