GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukiwania,poszukiwania..

02.12.2010
14:59
[1]

gepetto66 [ Konsul ]

Poszukiwania,poszukiwania..

1. Siema,zna ktoś jakies godne uwagi tytuły w stylu prince of persia?Tzn.akro i walka swordem.Dodam że Assasins Creedy dawno zaliczyłem.
2.Po drugie wie ktoś gdzie można dostac Painkiller Black Edition?Jest wprawdzie pakiet Pandemonium,ale zdziebko drogo sobie liczą.Bo chcę tylko te dwa pierwsze painy a reszta pakietu to moim zdaniem zwykłe dziadostwo dla trzylatków.

02.12.2010
15:06
[2]

kjx [ Nelson Tethers ]

ad 1. Może troszkę starsze pozycje ale miód się z nich wylewa: Rune, Blade of Darkness, Dark Messiah of M&M, Enclave.

ad 2. Pudełko czy DD? Jak DD to na chwilę obecną najtaniej jest na GmG

A jeśli pudełko, to poczekaj na promocję w Biedronce - ostatnio dwa razy była Czarna Edycja za 9,99PLN. Lub poszukaj na alledrogo - są nawet po 8 PLN.

02.12.2010
15:17
smile
[3]

gepetto66 [ Konsul ]

Ogromne dzięki,mam nadzieję że będzie fajnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.