Gotchi [ Legionista ]
Xbox 360 Live
Witam mam pytanie jak mogę zdobyć Xlive bo mam narazie 1 miesiąc (próbny po zarejestrowaniu) i tu właśnie to pytanie jak moge zdobyć live (w Polsce) za ok. 150 zł na 12 miesięcy. Gdzie się to kupuje itp.Bo na allegro to raczej chyba sciema ? jak wy kupujecie Xlive ?
iLLusionist [ FataL ]
na Allegro panie na Allegro..
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Przez Gry-online.pl
dzial ,,Abonamenty"
Gotchi [ Legionista ]
Ale na allegro jest troche ryzyko że sciema :) a jeśli nie to możesz podać mi link na allegro w którym człowiek daje za około 150 zł na 12 miesięcy Xlive ?
Mr.T0ster mi chodzi o Xbox Live a nie o Golmax itp.
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Gothi--> Sprawdz tam tez mozna kupic Xbox Live deklu, chyba nie preferowal bym strony gdybym nie wiedzal!?
Gotchi [ Legionista ]
Mr.T0ster może podaj link by mi to udowodnić? może się mylę
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Kubcys [ Generaďż˝ ]
220zł :O
GOL jak zwykle liderem najwyższych cen.
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Prosze bardzo Gotchi-->https://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3213&k=xbox-360-live-gold-card-3-miesiace-1-gra-z-live-arcade
Gotchi [ Legionista ]
No to przepraszam za mój błąd :)