GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox 360 Live

02.12.2010
14:24
[1]

Gotchi [ Legionista ]

Xbox 360 Live

Witam mam pytanie jak mogę zdobyć Xlive bo mam narazie 1 miesiąc (próbny po zarejestrowaniu) i tu właśnie to pytanie jak moge zdobyć live (w Polsce) za ok. 150 zł na 12 miesięcy. Gdzie się to kupuje itp.Bo na allegro to raczej chyba sciema ? jak wy kupujecie Xlive ?

02.12.2010
14:25
[2]

iLLusionist [ FataL ]

na Allegro panie na Allegro..

02.12.2010
14:26
[3]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Przez Gry-online.pl
dzial ,,Abonamenty"

02.12.2010
14:29
[4]

Gotchi [ Legionista ]

Ale na allegro jest troche ryzyko że sciema :) a jeśli nie to możesz podać mi link na allegro w którym człowiek daje za około 150 zł na 12 miesięcy Xlive ?


Mr.T0ster mi chodzi o Xbox Live a nie o Golmax itp.

02.12.2010
14:32
[5]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]



02.12.2010
14:32
[6]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Gothi--> Sprawdz tam tez mozna kupic Xbox Live deklu, chyba nie preferowal bym strony gdybym nie wiedzal!?

02.12.2010
14:39
[7]

Gotchi [ Legionista ]

Mr.T0ster może podaj link by mi to udowodnić? może się mylę

02.12.2010
14:40
[8]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

https://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3214&k=xbox-360-live-gold-card-12-miesiecy-1-gra-z-live-arcade

02.12.2010
14:43
[9]

Kubcys [ Generaďż˝ ]

220zł :O

GOL jak zwykle liderem najwyższych cen.

02.12.2010
14:44
[10]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Prosze bardzo Gotchi-->https://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3213&k=xbox-360-live-gold-card-3-miesiace-1-gra-z-live-arcade

02.12.2010
14:53
[11]

Gotchi [ Legionista ]

No to przepraszam za mój błąd :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.