GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opowiadanie - ocena fragmentu

02.12.2010
13:53
[1]

muniek2 [ Generaďż˝ ]

Opowiadanie - ocena fragmentu

Zapraszam do lektury i proszę o opinię.

Tutaj znajdziecie tekst:

02.12.2010
14:09
[2]

Gefreiter [ Konsul ]

Całkiem całkiem. Czyżby ta Olena była wyrachowaną suką, lub eksluzywnyną prostytutką? To wywnioskowałem po przeczytaniu tego fragmentu.

Daj więcej

02.12.2010
14:12
[3]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Przeczytałem jak na razie połowę, z pewnością doczytam dalej.

Wstępnie mogę powiedzieć, że bardzo ładny styl pisania. Zdarzają się niewielkie błędy, ale oceniam na +. Co do treści to dokładnie jeszcze nie wiem co powiedzieć. Na razie "wysłuchałem" dużej ilości oszczerstw padających w stronę głównego bohatera.

02.12.2010
14:25
[4]

muniek2 [ Generaďż˝ ]

W wolnych chwilach pracuję ciągle nad dalszym ciągiem. Gdy skończę całość, to z pewnością dam o tym znać.

02.12.2010
14:38
[5]

Yancy [ Legend ]

Nie podejmuję się oceny fragmentu ale chętnie przeczytam całość tego opowiadania. Po prostu, ten fragment to za mało i nic z niego w gruncie rzeczy nie wynika.

02.12.2010
16:32
[6]

muniek2 [ Generaďż˝ ]

Moim zamysłem jest zaciekawienie tym fragmentem do przeczytania całości, gdy już będzie skończona.

02.12.2010
16:45
[7]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

muniek<--- jak będziesz mógł to w wolnej chwili oceń w miarę subiektywnie moje wypociny:

02.12.2010
18:49
[8]

muniek2 [ Generaďż˝ ]

Jak będę miał chwilę wolnego czasu, to przeczytam. Chociaż nie wiem czy jestem najlepszym recenzentem.

02.12.2010
18:54
smile
[9]

axel1 [ LaCroix ]

Whatson -> Podstawowy. Błąd. Za dużo. Zdań. Pojedynczych. Dlatego. Czytanie. Tego. Męczy.

02.12.2010
18:57
[10]

muniek2 [ Generaďż˝ ]

Ale wróćmy do tego, czego dotyczy mój wątek ;)

02.12.2010
20:31
[11]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

axel<--- widziałem. He. Dzięki, Trzeba rozciągać trochę zdania, ale też nie do przesady, co by nie wyglądało jak starożytne dokumenty :)

03.12.2010
16:14
smile
[12]

k42a_ [ The Blues ]

Mam problem z tą stroną - dlaczego gdy chcę wrzucić jakiś tekst pokazuje mi się tylko pierwszy akapit?

03.12.2010
16:30
[13]

k42a_ [ The Blues ]

Już nie ma pytania - chyba musiał wystąpić jakiś błąd, bo zrobiłem wszystko dokładnie tak samo jak wcześniej i cały dokument został wrzucony

03.12.2010
16:45
[14]

muniek2 [ Generaďż˝ ]

up^

03.12.2010
16:58
smile
[15]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Drobne błędy stylistyczne, ale ogólnie całkiem przyzwoite, bez większych wpadek. Są literówki!

A w porównaniu z twórczością tego forumowicza https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10857494 to po prostu nagroda Nobla.

03.12.2010
17:36
[16]

muniek2 [ Generaďż˝ ]

a mógłbyś podać konkretne błędy? będę wdzięczny!

03.12.2010
17:48
smile
[17]

Orlando [ Legend ]

Ja też chce, ja też! Moge?

03.12.2010
18:10
[18]

k42a_ [ The Blues ]

Baron Samedie --> aleś się uczepił. Przyznaję, ostatnie opowiadanie, które tutaj wstawiłem było słabe, ale od czegoś trzeba zacząć. Co nie znaczy, że w każdym wątku tego typu masz mnie wyśmiewać... Ale spokojnieee, kolejne opowiadanie w drodze. :**

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.