GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomysł na...

02.12.2010
13:28
[1]

xyz666 [ Pretorianin ]

Pomysł na...

Macie jakis pomysl na upominek dla dziewczyny na mikolajki? Co roku zawsze kupowalem a to jakies duze kapcie, a to jakies zabawne skarpetki, a to jakies rekawiczki a w tym roku braklo pomyslow. Wiek 25lat, poradzcie cos. Ps. wibrator odpada.

02.12.2010
13:36
[2]

Lysack [ Przyjaciel ]



albo jakaś gra lub puzzle - co byście mogli spędzić trochę czasu na wspólnej zabawie :)

02.12.2010
13:37
[3]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Choćby zabawny kubek/koszulka:


Jeśli nie żal Ci kasy możesz pokusić się oj jakąś zabawną gazetę o niej:

02.12.2010
13:38
[4]

Qverty™ [ Legend ]



A tak serio:

02.12.2010
13:44
smile
[5]

gepetto66 [ Konsul ]

Najlepiej kup jej coś co będzie odpowiadało i tobie i jej.Może konsolka?... Dobra ewentualnie Left for Dead żebyscie mogli grac razem.

02.12.2010
14:31
[6]

xyz666 [ Pretorianin ]

Łysack -> dzieki:D ale wybrałem z tej stronki coś innego

02.12.2010
14:33
smile
[7]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Kinectimals!!!

02.12.2010
17:54
smile
[8]

Ezio007 [ Konsul ]

[7] ma rację :D Nie oglądasz tvgry.pl ?

02.12.2010
18:07
[9]

tazik [ Generaďż˝ ]

Lysack, ma bardzo trafny pomysł też bym się poważnie zastanowił na jakimiś mega puzzlami. Co byście musieli całą noc na to przeznaczyć, a potem zmęczeni władowali się tam gdzie trzeba ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.