xyz666 [ Pretorianin ]
Pomysł na...
Macie jakis pomysl na upominek dla dziewczyny na mikolajki? Co roku zawsze kupowalem a to jakies duze kapcie, a to jakies zabawne skarpetki, a to jakies rekawiczki a w tym roku braklo pomyslow. Wiek 25lat, poradzcie cos. Ps. wibrator odpada.
Lysack [ Przyjaciel ]
albo jakaś gra lub puzzle - co byście mogli spędzić trochę czasu na wspólnej zabawie :)
KapCioch [ Generaďż˝ ]
Choćby zabawny kubek/koszulka:
Jeśli nie żal Ci kasy możesz pokusić się oj jakąś zabawną gazetę o niej:
Qverty™ [ Legend ]
A tak serio:

gepetto66 [ Konsul ]
Najlepiej kup jej coś co będzie odpowiadało i tobie i jej.Może konsolka?... Dobra ewentualnie Left for Dead żebyscie mogli grac razem.
xyz666 [ Pretorianin ]
Łysack -> dzieki:D ale wybrałem z tej stronki coś innego

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Kinectimals!!!

Ezio007 [ Konsul ]
[7] ma rację :D Nie oglądasz tvgry.pl ?
tazik [ Generaďż˝ ]
Lysack, ma bardzo trafny pomysł też bym się poważnie zastanowił na jakimiś mega puzzlami. Co byście musieli całą noc na to przeznaczyć, a potem zmęczeni władowali się tam gdzie trzeba ;P