GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telefon w MixPlus za 1 zł?

02.12.2010
13:15
[1]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Telefon w MixPlus za 1 zł?

Czy Nokie X3 można wziąć za 1zł w 36 doładowań po 30zł?

Ewentualnie proszę o propozycję jakiegoś dobrego telefonu, ale tylko w takim doładowaniu.

02.12.2010
13:23
[2]

° [ Imperator ]

Jak chcesz wziąć na 36 doładowań po 30 zł, to ta Nokia będzie Cię kosztować 39 zł (tak przynajmniej jest na stronie - nie wiem, czy ta cena obowiązuje tylko w sklepie internetowym, czy w salonie także).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.