mirencjum [ operator kursora ]
Hołota idzie po władzę!
Jaka hołota pcha się do koryta. Język blokersa, obłuda i fałsz bolszewika a senator pełną gębą. Reprezentant narodu, blać perfidna, sprzedajna złodziejska morda.
"... Senator Ludwiczuk miał proponować pełnomocnikowi sztabu wyborczego Lubińskiego Longinowi Rosiakowi stanowisko wicestarosty wałbrzyskiego, a jego żonie pracę w jednej ze spółek miejskich oraz atrakcyjny wyjazd na wakacje, jeśli ten przejdzie na jego stronę.
Używał przy tym rynsztokowego języka. - K..., czekaliśmy do niedzieli na PiS pier..., a pier... Zalewska się z Tobą układała tak? Za tę jedną prezydenturę? Tak jak to zmawiamy, no i ch...! - mówił m.in. senator. ..."
A zastępca szefa tej bandy ma ludzi za idiotów i oświadcza:
"Korupcji politycznej w tym nie ma..."

yo dawg [ 1979 ]
Nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek chamowaty.
Runnersan [ Generaďż˝ ]
Heh... Od czasów jak partia wiadoma wyciągała posłów z Samoobrony co nagrała pewna ekipa u posłanki lubiącej owies, wiem, że korupcja polityczna żyje i ma się w Polsce dobrze.

Max_101 [ Mów mi Max ]
Przeczytałem Hołownia ...
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
Ta hołota już się do władzy dorwała i teraz już nawet nie stara się udawać że cokolwiek robi bo i tak nie ma z kim przegrać...
A lemingi klaszczą i klaskać będą, cokolwiek by nie było...
mackie majcher [ Konsul ]
mirencjum <--- Cóż poradzisz. To już jest ta nasza tradycyjna polska szlachecka polityka. Co możemy zrobić ? Zawsze możemy udać, że deszcz pada ;]
smalczyk [ Senator ]
Patrząc na język wielu forumowiczów powiedziałbym, ze taki poseł jaki naród - jakością zupełnie nie odbiega
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
,,Cholota pcha sie po wladze." Tak bylo ,jest i bedzie.
MANOLITO [ Senator ]
spoko, spoko, najpierw wyrzucą, a potem gdy sprawa przycichnie przyjmą z powrotem, co jak co, ale w platformie lojalności wobec kumpli od geszeftów nie brakuje;)
kamyk_samuraj [ Legend ]
ta
A teraz serio - ludzie nieokrzesani stanowią jakiś tam % ludzkości. Naturalnym z tego wnioskiem jest, że w partiach ludzie tacy też są. I teraz rodzi się pytanie - czy wybuchowość powinna być czynnikiem wykluczającym z polityki? IMO nie. Ale na pewno powinna być znakiem ostrzegawczym, zmuszającym do ponownego zastanowienia się przed oddaniem głosu.
Inna sprawa, że panowie rozmawiają o czynie mającym znamiona korupcji
Taikun44 [ Legend ]
mirencjum a Ty rynsztokowego nigdy nie używasz kurza twarz ?! :o
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
W Wałbrzychu kampania rzeczywiście jest bardzo ostra kampania. Nawet proboszcz nawołuje do głosowania platforme (sic!)
Co do rozmów senatora z PO najlepszy jest fragment "“No i chuj, nie liczy się dziecko, nie liczy się żona kurwa, liczy się Platforma”". Partia przede wszystkim ! Ci ludzie są chorzy...
Bramkarz [ brak abonamentu ]
Typowa choroba pełni władzy.
Coś jak SLD za Millera.
Hellmaker [ Legend ]
MANOLITO --->"spoko, spoko, najpierw wyrzucą, a potem gdy sprawa przycichnie przyjmą z powrotem, co jak co, ale w platformie lojalności wobec kumpli od geszeftów nie brakuje;)" - tak, tak ... a PiS jest czyste i niewinne niczym lelija biała ... a sprawę "taśm Begerowej" pamięta nasze biedne Manolitko? Czy też potrzeba wspomagacza pamięci?
r_ADM [ Senator ]
hehe, ledwie 13 postow i juz pojawil sie klasyczny argument 'a u was bija murzynow' :)

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
Hellmaker --> A Co ma PiS do tej sprawy?!

Lutz [ Legend ]
PrzemoDZ, jak to co? WSZYSTKO !!!

MANOLITO [ Senator ]
Hellmaker, a co ma wspólnego PIS z senatorem z platformy ? ;)
ksips [ Legend ]
Trochę ma - ani jedni, ani drudzy nie są święci. Jak to było w biblii "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem".
Zresztą, PiS i tak ma ważniejsze rzeczy teraz na głowie - chce komisji d/s padającego śniegu. Toż to jest prawdziwy skandal!
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
ksips --> To może nas oświecisz jaki związek z PiSem ma korupcja i chamstwo w platformie?
To tłumaczenie na zasadzie - "ukradłem auto ale to nic złego, bo sąsiad też ukradł, tylko go jeszcze nie złapali".
Nie rozumiem jak ktoś możne być tak zaślepiony by bronić danej partii/osoby/etc. nawet gdy ona ewidentnie pluje mu w twarz.
Gdy ktoś ośmieli się skrytykować jakiekolwiek działanie platformy, to jest PiSowcem i zmanipulowanym słuchaczem rydzyka (choćby nawet sam nie dawno biegł oddać głos na "liberałów").
Gdy wypłynie jakiś fakt psujący PO opinię, zaraz znajdują się szwadrony obronne krzyczące jaki PiS jest zły- a co nas w tym wątku obchodzi PiS?
Teraz jedziemy po platformie bo mamy do tego powód.
PiS da nam powód, to będziemy jechać i po nim.
Takie jest nasze zadanie- jako wyborcy mamy STAWIAĆ POLITYKOM WYMAGANIA i pilnować by działali w naszym interesie.
Tymczasem odnoszę wrażenie że wyborcy platformy nawet po wprowadzeniu ustawy "od dzisiaj wszyscy poza politykami zarabiają połowę tego co wcześniej" taki smuggler czy inny Belert skomentowali by to tak- "A kaczyński przegrał sprawę w sondzie!!"
Weźcie się otrząśnijcie- niby dorośli, pracujący ludzie a zachowują się jak pryszczate gówniarze w kłótni o to która konsola lepsza...
PS: pytanie z pierwszej linijki nadal aktualne.
Kłosiu [ Legend ]
mirencjum --> no ja bym powiedzial, ze niestety tak wlasnie sie staje, gdy zamiast krawaciarzy wpuszcza sie proletariuszy na salony ;). Jak pracowalem jako robotnik, to taki jezyk byl na porzadku dziennym ;).
PrzemoDZ --> "To może nas oświecisz jaki związek z PiSem ma korupcja i chamstwo w platformie?"
To proste. W takich sytuacjach czlonkowie PiSu nie mieli nawet tyle honoru (trudne slowo, wiem), zeby dobrowolnie zrezygnowac z czlonkowstwa i zycia politycznego. Chocby Zbigniew "ten pan juz wiecej nikogo nie zabije" Ziobro :).
Raziel [ Action Boy ]
nic nie rozumiecie, ten koleś jest czysty bo w PO prostaków nie ma. To jest partia oczytanych inteligentów, to nagranie zaś wprowadza w błąd głównie dlatego, że jest to tylko nagranie, a nie filmik. Gdyby to był filmik to widać by było na nim Jarosława Kaczyńskiego który stoi obok celując z pistoletu w tego senatora i karząc mu czytać te straszne przekleństwa z kartki. Inaczej po prostu być nie mogło.
edit: acha i nawet jakby była w tym prawda to odsyłam do postu Hellmakera - nie ważne co zrobi PO trzeba zawsze pamiętać, że PIS też popełniał błędy, a na najlepiej skupmy się na tej straszniej atmosferze, którą utrzymywał Kaczyński te parę lat temu.
Że tak na koniec powiem "po senatorsku" - i ch^j.
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
Kłosiu --> Dalej nie wytłumaczyłeś jaki wpływ miało zachowanie pana Ziobry na opisaną w sytuację.
Dalej można to przełożyć na proste- "ukradłem auto ale nie macie prawa mnie za to skazać bo nie stawiałem oporu przy aresztowaniu."
To że inny złodziej taki opór stawiał ma skutkować tym że nie możemy na tego pierwszego powiedzieć złego słowa?

KapCioch [ Generaďż˝ ]
A ja powiem jedno: bamboocha na Wałbrzych:P
Hellmaker [ Legend ]
MANOLITO i reszta "zaskoczonych" moją wypowiedzią ---> Widzisz, ma to wspólnego, że sformułowałeś swoja wypowiedź jakby kolesiostwo i hipokryzja było domeną jedynie PO. Niestety niezależnie od Twoich chęci tak nie jest.
Swoja wypowiedzią nie próbuje tłumaczyć PO. Chcę tylko pokazać, że trzeba być hipokrytą wypominając PO to samo, co działo się w PiSie (i zapewne nadal się dzieje - polska scena polityczna już jest tak skonstruowana).
Najbardziej oburzone są oczywiście PiSiorki, które mają pamięć równie długą jak ich szefcio nóżki.
O ile dobrze pamiętam, to forumowe PiSiaki skupiały się wtedy na tym jaka ta Beger to bezczelna i chamska baba, na legalności nagrania, itd. a nie na tym, że wysocy funkcjonariusze PiS próbowali sobie ją kupić w zamian za stanowiska.
A tu nagle tacy oburzeni ... cóż za zgroza - kupczenie stanowiskami wśród partii politycznych. Jakaż to rzadkość i niespotykane zachowanie.
POBUDKA! Wyjmijcie rączki z nocniczków.

ProTyp [ For the Horde! ]
[4]
Więc nie tylko ja...
Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Najbardziej oburzone są oczywiście PiSiorki, które mają pamięć równie długą jak ich szefcio nóżki.
Przytyk poniżej jakiegokolwiek poziomu, również Renaty Beger.

mackie majcher [ Konsul ]
Piekłoroba postów w tym wątku chyba nie warto w ogóle traktować na poważnie, bo mi zalatuje prowokacją (w końcu sam się kiedyś przyznał, że to jest element jego pracy).

Edgar Menadżer [ Pretorianin ]
Co za cham! Zapiąć go w dyby i wystawić na widok publiczny na centralnym placu w mieście.
Kłosiu [ Legend ]
No prosze jak sie pisiorki podniecili :). A dla mnie wypowiedz Hellmakera jest jak najbardziej warta odpowiedzi, zreszta jest logiczna i nienapastliwa, opiera sie wylacznie na faktach, nie ujmujac niektorym :>. Odpowiedz by sie przydala.

Lutz [ Legend ]
zadna wypowiedz hellmakera nie jest napastliwa
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
Kłosiu --> Cały czas czekam- jak się ustosunkujesz do [23]?
Zamiast rzucać pisiorkami do wszystkich którzy ośmielą się mieć inne zdanie (a o PiSie w i tak w ogóle nie wspominają), przedstaw swoje racje których tak zaciekle bronisz.
kamyk_samuraj [ Legend ]
PrzemoDZ -> widzę, że bardzo cię to nurtuje, więc troszkę przybliżę ci problem: jest coś takiego, jak autorytet niezawisłych sądów. Jeśli zaś osobnik taki, jak Ziobro podważa ten autorytet i "leje" na wyroki sądowo, kryjąc się za immunitetem, to daje przykład innym, że można nie zważać na sądy i prawo.
Co IMO w żaden sposób nie usprawiedliwia próbujących iść w ślady Zioberka - ale to tylko moje zdanie

MANOLITO [ Senator ]
Hellmaker, aha czyli jeśli będę wytykał błędy i wypaczenia platformie, muszę koniecznie coś wtrącić o pisie? tak dla równowagi? nie mogę wyłącznie pisać o sentaorach-prostakach z platformy?;)
ps. a swoją drogą jak zwykle, jakiś platformers daje ciała publicznie to i tak jest wina...pisu a nam "pisakom" nie wolno krytykować senatora-prostaka i platformy bo ktoś tam kiedyś, jakiś niezidentyfikowany pisak na forum bronił begerowej ;)

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Ależ ja to doskonale pamiętam, bo sam wówczas wcieliłem się w rolę adwokata diabła i pisałem, że jest zwyczajną obłudą albo nieznajomością realiów przepuszczanie szturmu na PiS, jak gdyby ten jako jedyny pohańbił się politycznymi deal'ami. Wtedy mi odpisywano, że i owszem, nikt nie jest święty, no ale w końcu to PiS dał się złapać, więc to PiS musi ponieść konsekwencje. Teraz oczywiście nikt już o tym nie pamięta, więc ważenie racji, stawanie po środku, dostrzeganie koloru szarego, a nie tylko białego i czarnego jest czymś pożądanym, a argumenty wówczas doskonałe dzisiaj odbijają się o ścianę. Wydawałoby się, że takie osobniki powinny chcieć wszystkiego, tylko nie przypominania tamtej sprawy, tak bardzo objawiającej ich hipokryzję - ale nie, do sprawy się wraca, żeby zarzucić drugiej stronie...hipokryzję właśnie.