GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pewna nieznana gra.

02.12.2010
12:52
[1]

DawQ [ Junior ]

Pewna nieznana gra.

Szukam gry, w której było się takim stworkiem (coś podobnego do tych stworków z długimi uszami z SW) z rozbitego statku, i trzeba było go odbudować (chyba). Miałeś taki komputer pokładowy (był kobietą), który co jakiś czas dostarczał nową broń. Więcej raczje nie pamiętam. Z góry dziękuję!

Pozdrawiam!

02.12.2010
12:53
smile
[2]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Gex?

02.12.2010
12:56
[3]

DawQ [ Junior ]

Nie, to nie to. Widok na grę był z góry, pod lekkim kątem. Czyli coś ala. widok ze starych Falloutów.

02.12.2010
12:57
smile
[4]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1216

02.12.2010
12:58
smile
[5]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Teraz sobie przypomniałem, że to nie był komputer, tylko obraz jego dziewczyny (chyba), która musi uratować.

Fajna gra, z kuzynami chcieliśmy przejść mając nadzieje, że jakieś fajne sceny będą po uratowaniu :D

02.12.2010
13:00
[6]

DawQ [ Junior ]

Diablo! to jest to! Dzięki ;) Wiszę ci piwo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.