GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

left 4 dead

02.12.2010
12:52
smile
[1]

dolec122 [ Legionista ]

left 4 dead

Mam takie pytanko bo chcę sobie kupić left 4 dead dlatego że chcę pograć w multi, jeśli chce pograć w mutli to muszę kupić steam?

02.12.2010
12:59
[2]

Narmo [ nikt ]

Steam jest darmowy.

02.12.2010
13:01
smile
[3]

dolec122 [ Legionista ]

to jeśli kupię left 4 dead będe mogl normalnie zagrac na multi?

02.12.2010
13:28
[4]

Narmo [ nikt ]

Oczywiście.

02.12.2010
13:32
smile
[5]

dolec122 [ Legionista ]

dziękuję za odpowiedź :)

02.12.2010
13:33
[6]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Będziesz mógł zagrać, ale trzeba będzie ściągnąć darmowego Steama i się zarejestrować.

02.12.2010
14:10
smile
[7]

dolec122 [ Legionista ]

już mam konto na steamie danwo założone

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.