
dolec122 [ Legionista ]
left 4 dead
Mam takie pytanko bo chcę sobie kupić left 4 dead dlatego że chcę pograć w multi, jeśli chce pograć w mutli to muszę kupić steam?
Narmo [ nikt ]
Steam jest darmowy.

dolec122 [ Legionista ]
to jeśli kupię left 4 dead będe mogl normalnie zagrac na multi?
Narmo [ nikt ]
Oczywiście.

dolec122 [ Legionista ]
dziękuję za odpowiedź :)
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Będziesz mógł zagrać, ale trzeba będzie ściągnąć darmowego Steama i się zarejestrować.

dolec122 [ Legionista ]
już mam konto na steamie danwo założone