GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA : SA Cinki Na Dobrym Sprzęcie

02.12.2010
12:22
[1]

WodzuPL [ Centurion ]

GTA : SA Cinki Na Dobrym Sprzęcie

Procek -Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
Karta graficzna - Gigabyte Radeon HD 5770

Tak jak napisałem w temacie mam cinki na takim sprzęcie , kiedy GTA IV na max'ie leci.
O co chodzi? Może muszę jakiegoś patch'a zainstalować? (GTA orginał)

02.12.2010
12:38
[2]

Vidos [ Legend ]

Spróbuj tego: https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=27326

Powinno pomóc.

02.12.2010
13:16
smile
[3]

Vidos [ Legend ]

ups... teraz zauważyłem że chodzi o San Andreas, sory

02.12.2010
16:10
[4]

WodzuPL [ Centurion ]

Dzięki szybką odpowiedź (chociaż nie o sa ;p) więc UP!

02.12.2010
16:13
[5]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Może gra ma kiepską optymalizacje.

02.12.2010
16:17
[6]

WodzuPL [ Centurion ]

Według wielu recek ma lepszą od GTA IV

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.