WodzuPL [ Centurion ]
GTA : SA Cinki Na Dobrym Sprzęcie
Procek -Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
Karta graficzna - Gigabyte Radeon HD 5770
Tak jak napisałem w temacie mam cinki na takim sprzęcie , kiedy GTA IV na max'ie leci.
O co chodzi? Może muszę jakiegoś patch'a zainstalować? (GTA orginał)
Vidos [ Legend ]
Spróbuj tego: https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=27326
Powinno pomóc.

Vidos [ Legend ]
ups... teraz zauważyłem że chodzi o San Andreas, sory
WodzuPL [ Centurion ]
Dzięki szybką odpowiedź (chociaż nie o sa ;p) więc UP!
bogi1 [ Go To Sleep ]
Może gra ma kiepską optymalizacje.
WodzuPL [ Centurion ]
Według wielu recek ma lepszą od GTA IV