GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GOL- Jestem dumny kolejny raz.

02.12.2010
11:15
smile
[1]

FragPerSecond [ Chor��y ]

GOL- Jestem dumny kolejny raz.



Tak, nadszedł kolejny dzień w którym jestem dumny z GOL'a.

Ostatnio znalazłem, na Bash'u w topce rozmowę z pewnego wątku. A dzisiaj, przeglądając mistrzów natknąłem się na to.

Łezka się w oq kręci.

Btw. U Was też tak w nocy piździło? To nie był wiatr ze śniegiem, tylko noc Ywruk i Szatana. Białe piekło. Z 2 piętra w domu, mogłem wyjść na zewnątrz.

02.12.2010
11:18
[2]

Krol Pawel [ Among the net ]

Wiedziałem, że o tym chcesz napisać :P (o tym mistrzu)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.