
FragPerSecond [ Chor��y ]
GOL- Jestem dumny kolejny raz.
Tak, nadszedł kolejny dzień w którym jestem dumny z GOL'a.
Ostatnio znalazłem, na Bash'u w topce rozmowę z pewnego wątku. A dzisiaj, przeglądając mistrzów natknąłem się na to.
Łezka się w oq kręci.
Btw. U Was też tak w nocy piździło? To nie był wiatr ze śniegiem, tylko noc Ywruk i Szatana. Białe piekło. Z 2 piętra w domu, mogłem wyjść na zewnątrz.
Krol Pawel [ Among the net ]
Wiedziałem, że o tym chcesz napisać :P (o tym mistrzu)