captain [ Pretorianin ]
macie do polecania naprawdę dobre kawałki w tych klimatach?
grzegwa007 [ Pretorianin ]
hm może ogólnie kawałki (dj tonka) lecz nie wiem czy do końca o to Ci chodzi..