GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmiana Xywki

02.12.2010
10:26
smile
[1]

maprcinp1984 [ Junior ]

Zmiana Xywki

jak zmienić xywke w serwisie ???
bo nie widzę takiej opcji ;/

pisałem e-mail ale dostałem informacje że e-mail nie istnieje

02.12.2010
10:28
[2]

wysiak [ Legend ]

Nie ma takiej opcji.

02.12.2010
10:28
[3]

tomazzi [ Flash YD ]

Napisz po polsku bo nie rozumiem.

02.12.2010
10:31
smile
[4]

kong123 [ Legend ]

Masz 1 post na koncie, ranking zerowy i nie wiesz jak zmienić ksywkę? Załóż sobie nowe konto - w końcu nie wiele stracisz ;D

02.12.2010
11:16
[5]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Kswyki nie da się zmienić, możesz co najwyźej zrobić nowe konto.

02.12.2010
17:52
smile
[6]

Ezio007 [ Konsul ]

Zrób nowe konto. Proste ? Proste

03.12.2010
09:12
[7]

C7_4K [ Junior ]

Temat do zamknięcia

03.12.2010
09:32
smile
[8]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

C7_4K <--- a ty się nie wtrącaj...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.