
maprcinp1984 [ Junior ]
Zmiana Xywki
jak zmienić xywke w serwisie ???
bo nie widzę takiej opcji ;/
pisałem e-mail ale dostałem informacje że e-mail nie istnieje
wysiak [ Legend ]
Nie ma takiej opcji.
tomazzi [ Flash YD ]
Napisz po polsku bo nie rozumiem.

kong123 [ Legend ]
Masz 1 post na koncie, ranking zerowy i nie wiesz jak zmienić ksywkę? Załóż sobie nowe konto - w końcu nie wiele stracisz ;D
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Kswyki nie da się zmienić, możesz co najwyźej zrobić nowe konto.

Ezio007 [ Konsul ]
Zrób nowe konto. Proste ? Proste
C7_4K [ Junior ]
Temat do zamknięcia

Whatson [ Niepoprawny purysta ]
C7_4K <--- a ty się nie wtrącaj...