GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

xbox 360 premium

02.12.2010
01:53
[1]

ptraq [ Centurion ]

xbox 360 premium

witam nie znam się bardzo na XB i proszę o opinie na temat tego czy nie ma tam jakiś haczyków


dzięki z góry

02.12.2010
02:03
[2]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

Stary, awaryjny złom, grzebany (wymieniona tacka na białą, eject został chromowany)

02.12.2010
08:50
[3]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Jak za taka cene, to rzeczywiscie za drogo, zwlaszcza ze mial pewnie naped wymieniany i to zapewne samodzielnie, wiec konsola pewnie byla otwierana. Podobne konsole mozna dostac za 250-300zl.

02.12.2010
11:11
[4]

ptraq [ Centurion ]

dzięki wam :d

02.12.2010
11:13
[5]

QamilekQ [ RuNNer ]

Procesor Xenom - dziękuje. Jak kupujesz tylko jaspery lub falcony.

02.12.2010
11:20
[6]

ptraq [ Centurion ]


a to ??
mam sprawę znajdziecie mi na allegro dobrą konsole do 600 zł ??

02.12.2010
11:48
[7]

QamilekQ [ RuNNer ]

nie pisze który rok. od lombardów się nie kupuje, zaraz ci coś znaidę



02.12.2010
13:46
[8]

ptraq [ Centurion ]

no dzięki :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.