ptraq [ Centurion ]
xbox 360 premium
witam nie znam się bardzo na XB i proszę o opinie na temat tego czy nie ma tam jakiś haczyków
dzięki z góry
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Stary, awaryjny złom, grzebany (wymieniona tacka na białą, eject został chromowany)
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Jak za taka cene, to rzeczywiscie za drogo, zwlaszcza ze mial pewnie naped wymieniany i to zapewne samodzielnie, wiec konsola pewnie byla otwierana. Podobne konsole mozna dostac za 250-300zl.
ptraq [ Centurion ]
dzięki wam :d
QamilekQ [ RuNNer ]
Procesor Xenom - dziękuje. Jak kupujesz tylko jaspery lub falcony.
ptraq [ Centurion ]
a to ??
mam sprawę znajdziecie mi na allegro dobrą konsole do 600 zł ??
QamilekQ [ RuNNer ]
nie pisze który rok. od lombardów się nie kupuje, zaraz ci coś znaidę
ptraq [ Centurion ]
no dzięki :D