
zknightz [ Pretorianin ]
WiFi
Czy jeśli jestem zalogowany np. na facebooku na komputerze stacjonarnym, to czy w laptopie który ma internet przez WiFi, też tam będzie moje konto zalogowane?
Bajt [ Ariakan ]
Nie.
Dessloch [ Legend ]
nie
Balsamista™ [ Generaďż˝ ]
NIE!
jarekao [ S T A L K E R ]
NIE.

zknightz [ Pretorianin ]
ok dzięki
Narmo [ nikt ]
Tylko nie nie i nie. Dali byście wędkę zamiast ryby ;)
dolek_17 [ pawian_akrobata ]
a ja będe oryginalny i napisze TAK, jeśli tam też się zalogowałeś