GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WiFi

02.12.2010
00:13
smile
[1]

zknightz [ Pretorianin ]

WiFi

Czy jeśli jestem zalogowany np. na facebooku na komputerze stacjonarnym, to czy w laptopie który ma internet przez WiFi, też tam będzie moje konto zalogowane?

02.12.2010
00:31
[2]

Bajt [ Ariakan ]

Nie.

02.12.2010
00:32
[3]

Dessloch [ Legend ]

nie

02.12.2010
00:33
[4]

Balsamista™ [ Generaďż˝ ]

NIE!

02.12.2010
00:35
[5]

jarekao [ S T A L K E R ]

NIE.

spoiler start
Tak dla pewności napisałem, jakbyś jeszcze nie wiedział
spoiler stop

02.12.2010
00:36
smile
[6]

zknightz [ Pretorianin ]

ok dzięki

02.12.2010
00:46
[7]

Narmo [ nikt ]


Tylko nie nie i nie. Dali byście wędkę zamiast ryby ;)

02.12.2010
00:48
[8]

dolek_17 [ pawian_akrobata ]

a ja będe oryginalny i napisze TAK, jeśli tam też się zalogowałeś

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.