Kar0oOl [ Konsul ]
Top Model
Wie ktoś kiedy będzie kolejna edycja? Tylko proszę nie spamować, że ten program to #@$@!# itp
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Maj-czerwiec będą kastingi.
czekers [ Legend ]
kto wygrał?
xNaruto [ Generaďż˝ ]
Paulina
Kar0oOl [ Konsul ]
[2] Dopiero?? No nieee!! Ja chcę juuuż!!
Grey Wolf [ - ]
tap modl

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
ten program to #@$@!#
Paty [ Chor��y ]
chciałbyś wziąść udział? : >
Damian1539 [ Legend ]
Paulina to była ta ruda?
heaton1910 [ Pretorianin ]
Ta najlepsza z tych 3 ale też bez szau ;p
Balsamista™ [ Generaďż˝ ]
Będzie edycja for men?

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
[11]
idź dalej pognoić sobie na asasyna
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Pierdl szystko zostań Tap Madl :DDD