GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dysk zewnętrzny z wewnętrznego

01.12.2010
23:09
smile
[1]

Niko232 [ Centurion ]

Dysk zewnętrzny z wewnętrznego

Chciałbym się zapytać czy można przerobić dysk wewnętrzny na zewnętrzny. Mam akurta start dysk 500Gb Sata bodajże i byłbym zainteresowany. Jeśli to możliwe to powiedzcie w jaki sposób

01.12.2010
23:11
[2]

Coolabor [ dajta spokój! :) ]

Należy kupić obudowę na dysk i voilla! Obudowa może być podpięta przez USB, ethernet, eSATA. Zależy od modelu i funduszy.

01.12.2010
23:11
[3]

wysiak [ Legend ]

Kup kieszen na usb na przyklad.

01.12.2010
23:58
[4]

Bart2233 [ Peaceblaster ]



Możesz kupić taki adapter.

02.12.2010
07:03
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Bardziej coś takiego
lub
https://sklep.vobis.pl/oferta/dyski_twarde/obudowy_dyskow_twardych/848137_obudwa_zewnetrzna_sata_3_5_usb.aspx

02.12.2010
07:35
[6]

Tal_Rascha [ Undomiel ]

takich adapterow jak dal Bart nie polecam, zazwyczaj straszne gowno. Obudowa jest znacznie lepszym rozwiazaniem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.