
Masło [ Centurion ]
Black Ops - Kill montage ^^
Witam ;D wypowiadajcie się co zmieniać w filmikach nastepnych.. pozdro
charlie.scene [ Konsul ]
Na pierwszy rzut oka - popraw jakosc.

COREnick [ Hunter ]
Daj jakieś napisy początkowe i końcowe. Rozpisz się bardziej w opisie i daj więcej tagów. Poza tym okej.
Adam1394 [ Stary Konfederata ]
Nie grasz na Hardcore i chwalisz się jakimś kill streakiem max. 3? (chwilę oglądałem).
2/10
palpen [ Centurion ]
Adam1394 - Proszę, wyjdź stąd.
napster92 [ Why so serious?! ]
Wiesz, że z tej mapki w rogu można uzyskać informację, np. o tym czy obszar jest czysty? Nie ma to jak granaty rzucane na oślep. Poza tym akcje bardzo słabe.
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Przeciętnie. Niskie killstreaki, strzelanie z biodra, marnowanie granatów...

ProTyp [ For the Horde! ]
Słaby framerate; nic ciekawego nie pokazałeś, każdy kto grał chociaż raz w CoDa, potrafi tak samo.
Nazwałbym filmik "gameplay", aniżeli "kill montage". Co w tych killach takiego ciekawego? 10 strzałów z biodra, żeby kogoś zabić. Naprawdę, nie ma się czym chwalić :)