GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Black Ops - Kill montage ^^

01.12.2010
22:46
smile
[1]

Masło [ Centurion ]

Black Ops - Kill montage ^^

Witam ;D wypowiadajcie się co zmieniać w filmikach nastepnych.. pozdro

01.12.2010
22:48
[2]

charlie.scene [ Konsul ]

Na pierwszy rzut oka - popraw jakosc.

01.12.2010
22:48
smile
[3]

COREnick [ Hunter ]

Daj jakieś napisy początkowe i końcowe. Rozpisz się bardziej w opisie i daj więcej tagów. Poza tym okej.

01.12.2010
23:05
[4]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Nie grasz na Hardcore i chwalisz się jakimś kill streakiem max. 3? (chwilę oglądałem).


2/10

01.12.2010
23:24
[5]

palpen [ Centurion ]

Adam1394 - Proszę, wyjdź stąd.

01.12.2010
23:28
[6]

napster92 [ Why so serious?! ]

Wiesz, że z tej mapki w rogu można uzyskać informację, np. o tym czy obszar jest czysty? Nie ma to jak granaty rzucane na oślep. Poza tym akcje bardzo słabe.

01.12.2010
23:38
[7]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Przeciętnie. Niskie killstreaki, strzelanie z biodra, marnowanie granatów...

02.12.2010
00:24
smile
[8]

ProTyp [ For the Horde! ]

Słaby framerate; nic ciekawego nie pokazałeś, każdy kto grał chociaż raz w CoDa, potrafi tak samo.
Nazwałbym filmik "gameplay", aniżeli "kill montage". Co w tych killach takiego ciekawego? 10 strzałów z biodra, żeby kogoś zabić. Naprawdę, nie ma się czym chwalić :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.