
Petosss [ Pretorianin ]
jaki kupic monitor
witam, zastanawiam sie nad kupnem monitoru i prosil bym was o doradzenie mie czegos.
BlackBolt [ Senator ]
EIZO ColorEdge CG241W
ziper1982 [ Pretorianin ]
Eizo, ewentualnie NEC`a.

PS3fan [ Konsul ]
ile zamierzasz na to wydać? jaką ma mieć przekątną ekranu? ma być full HD? jeżeli tak to ma mieć wejście HDMI? sprecyzuj trochę, bo my nie wiemy czego ty potrzebujesz.
mirencjum [ operator kursora ]
Może coś z tego zestawu: