GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki kupic monitor

01.12.2010
22:42
smile
[1]

Petosss [ Pretorianin ]

jaki kupic monitor

witam, zastanawiam sie nad kupnem monitoru i prosil bym was o doradzenie mie czegos.

01.12.2010
22:44
[2]

BlackBolt [ Senator ]

EIZO ColorEdge CG241W

01.12.2010
22:59
[3]

ziper1982 [ Pretorianin ]

Eizo, ewentualnie NEC`a.

01.12.2010
23:13
smile
[4]

PS3fan [ Konsul ]

ile zamierzasz na to wydać? jaką ma mieć przekątną ekranu? ma być full HD? jeżeli tak to ma mieć wejście HDMI? sprecyzuj trochę, bo my nie wiemy czego ty potrzebujesz.

02.12.2010
08:08
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Może coś z tego zestawu:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.