GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Święto Chanuki w Sejmie

01.12.2010
21:50
[1]

mirencjum [ operator kursora ]

Święto Chanuki w Sejmie

Czy Sejm to odpowiednie miejsce do takich demonstracji religijnych? Kiedy o świcie marszałek dywaniki porozkłada do modłów?

"Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski wspólnie z naczelnym rabinem Polski Michaelem Schudrichem zapalili w Sejmie świece chanukowe. Niesiołowski z okazji święta Chanuki otrzymał miniaturę miasta Jerozolimy."

01.12.2010
21:53
[2]

Gefreiter [ Konsul ]

Dziurą budżetową niech się zajmą, a nie z całym szacunkiem do Żydów, jakimiś mniej istotnymi sprawami się zajmują.

01.12.2010
21:54
[3]

General E'qunix [ Arena Master ]

Heeeloooł, dostał miniaturkę Jerozolimy ??

01.12.2010
21:55
[4]

Taikun44 [ Legend ]

Co w tym oburzającego? Skoro wiszą krzyże to równie dobrze można palić chanuke. Dla mnie to i to jest idiotyzmem, ale Polska wolny kraj.

01.12.2010
21:55
[5]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Ale krzyż należy zdjąć.

01.12.2010
23:54
smile
[6]

olivierpack [ Senator ]

Niech sobie pali świeczki, lepiej niech to robi publicznie niż po kryjomu w domu, jak wielu naszych polskich braci starszych.

02.12.2010
03:20
[7]

Kharman [ ]

Swięto upamiętniające zwycięstwo militarne, jakoś nie wydaje mi się aby chodziło o partię szachów, świętem "pokoju, tolerancji i wzajemnego szacunku"...

02.12.2010
03:48
smile
[8]

Konrad Wallenrod [ Major ]

Wyjeżdżam do Watykanu ... Polska przestała być Polską

02.12.2010
07:00
[9]

Vader [ Legend ]

Dostał łapówkę! Przyjął miniaturę Jerozolimy. I nikt sie nie czepia?

02.12.2010
08:41
[10]

rvc [ MORO ]

A jaka jest reakcja Senyszyn i innych z SLD ?

02.12.2010
08:48
smile
[11]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Mazel Tov!

02.12.2010
09:43
[12]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Lokalny folklor :)

02.12.2010
09:51
[13]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

palikotowi bedzie pewnie przykro, do niego mikolaj nie przyjdzie

02.12.2010
10:46
smile
[14]

miki [ Too Deep ]

a hordy księży katolickich na każdej uroczystości państwowej ci nie przeszkadzają??

02.12.2010
10:54
[15]

kamyk_samuraj [ Legend ]

olivier -> jakieś insynuacje odnośnie kolegi Wonskiego?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.