Św. Majonez [ Legionista ]
Mecz Lech Poznań kontra Juventus.
Niech wygra leprzy.
___________ $$$$$
___________ $$$$$$$
___________ $$$$$$$
____________ $$$$$
_____________ $$$$$$$$$
____________ $$$$$$$$$$$$$
__________ $$$$$$$$$$$$$$$$
________ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_ $$__$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$
_ $$$$$$$$__$$$$$$$$$$____$$$$$
__ $$$$$___$$$$$$$$$$______$$$$
__________ $$$$$$$$$_______$$$
__________ $$$$$$$$$$_____$$$$
__________ $$$$$$$$$$$___$$$
__________ $$$$$$$$$$$$
_________ $$$$$$$$$$$$$__$$$$$
_________ $$$$$$$$$$$$$$__$$$$
________ $$$$$$$$$$$$$$$$_$$$
________ $$$$$$$$__$$$$$$$$$$
________ $$$$$$$_____$$$$$$$$$
________ $$$$$$________$$$$$$
_________ $$$$___________$$$$$
_________ $$$$
_________ $$$$
_________ $$$$
_________ $E$$______$$$$$
__________$$$_____$$$$$$$
_________$$E$$____$$$$$$$
______$$$$$$$$_____$$$$$

Bad Olo [ Stoprocent ]
LEPSZY
Barthez x [ vel barth89 ]
Wie ktoś czy da się jakoś ten mecz obejrzeć w necie? Nie mam Polsatu Futbol, TV4 itp a chciałbym obejrzeć...
Nikos007 [ Liverpool FC ]
[3] ---> Ligibrytyjskie.pl
gracz12301 [ Senator ]
Barthez x
Lech wygra albo będzie remis.

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]
Forza JUVE!!!!

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Jeśli chodzi o ligę polską to Lech ma dostawać po dupie jak najbardziej.
Jeśli chodzi o puchary to Lech ma dawać po dupie jak najbardziej :)
Barthez x [ vel barth89 ]
gracz12301 --> o dzięki wielkie :) Rozumiem, że kiedy zacznie się mecz to pojawi się jakieś okienko, gdzie będzie można to odtwarzać? :)
Taikun44 [ Legend ]
tv4 transmituje ten mecz?
Barthez x [ vel barth89 ]
up - tak mówili na Polsacie w Wydarzeniach.
gracz12301 [ Senator ]
Barthez x, masz tam dwa linki do transmisji na dole strony. Możesz już oglądać studio jak chcesz.
Transmisja TV online
Fred-TV
DVBSport

Barthez x [ vel barth89 ]
Aha, ok widzę :) Dzięki bardzo.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Ogień, Lechici!
STARKILLER22 [ Man With Headphones ]
Forza JUVE!!!!

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Kolejorz!

Dell` s [ d-_-b ]
Leprzy

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Mam nadzieję, że Lech wygra... dla polskiej piłki!
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Ech...Jak można pisać Forza Juve...
HEJ KOLEJORZ!!!!!
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Kiedy ten mecz?
Taikun44 [ Legend ]
21:00 na tv4 już leci
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
[19] Kiedy ten mecz?
LOL. Za 2 lata...
O 21:05 dziś!
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10861493&N=1
Ciężko znaleźć odpowiednią kategorię i wpisać się do ogólnego wątku, tylko trzeba bałagan robić, nie Majonez? ;)
21:05, TV4, Polsat Futbol (tam m.in. studio w przerwie, a nie reklamy) oraz Polsat Sport HD. Komentują Mateusz Borek i Roman Kołtoń.

Michael_999 [ Kill with skill ]
[19] Dzisiaj :P
STARKILLER22 [ Man With Headphones ]
Ech...Jak można pisać Forza Juve...
Będąc fanem juve od małego nie zacznę źle im życzyć z powodu tego że grają z polskim zespołem. Kiedy Kolejorz gra z MC albo Salzburgiem to im kibicuje.

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]
Ech...Jak można pisać Forza Juve...
Forza Juve
O proszę, jakoś mi się udało :)

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
Barthez x -- > tutaj masz
bogi1 [ Go To Sleep ]
1:0 !!!!!
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Brawo Lech, oby tak dalej, i do fazy pucharowej a potem po zwycięstwo.

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]
Brawo Łotwa.

Janczes [ You'll never walk alone ]
Kurde ale zrobili niespodzianke... Myslalem ze nie wywalcza nawet rzutu roznego w takiej grupie a tu lider ;o

Mofis [ Ale urwal! ]
lepsiejszy * -,-'
Taikun44 [ Legend ]
kiedy zaczną lepić bałwana ?

novi.. [ Senator ]
No i mecz się skończył wynikiem 1:1.
Kowal172 [ Music Producer ]
ale ładnie grali lechici więc zadowolony jest chyba każdy kto ten spektakl oglądał:)

kombinator [ Konsul ]
Brawo dla poznańskich psów
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
HEJ KOLEJORZ!!!
Taikun44 [ Legend ]
ładnie, ładnie
ciekaw jestem czy gdyby była lepsza pogoda juve by pokazało coś więcej
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
ciekaw jestem czy gdyby była lepsza pogoda juve by pokazało coś więcej
To samo można powiedzieć o Lechu. Warunku były takie same dla obu drużyn...
Św. Majonez [ Legionista ]
Znacie jakieś śmieszne anegdoty związane z dzisiejszym meczem?
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Twoja stara płacze śniegiem.... Wiem, żałosne.
Balsamista™ [ Generaďż˝ ]
[39]
Nom, podobno w przerwie tata ci wszedł do wanny.
ciekaw jestem czy gdyby była lepsza pogoda juve by pokazało coś więcej
Na początku spotkania, na murawie było bardzo mało śniegu i wtedy to lech prezentował się lepiej.

Pan Wołodyjowski [ Centurion ]
Kolejorz awansował! Brawo!
A miała być grupa śmierci.