GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mecz Lech Poznań kontra Juventus.

01.12.2010
20:02
[1]

Św. Majonez [ Legionista ]

Mecz Lech Poznań kontra Juventus.

Niech wygra leprzy.

___________ $$$$$
___________ $$$$$$$
___________ $$$$$$$
____________ $$$$$
_____________ $$$$$$$$$
____________ $$$$$$$$$$$$$
__________ $$$$$$$$$$$$$$$$
________ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_ $$__$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$
_ $$$$$$$$__$$$$$$$$$$____$$$$$
__ $$$$$___$$$$$$$$$$______$$$$
__________ $$$$$$$$$_______$$$
__________ $$$$$$$$$$_____$$$$
__________ $$$$$$$$$$$___$$$
__________ $$$$$$$$$$$$
_________ $$$$$$$$$$$$$__$$$$$
_________ $$$$$$$$$$$$$$__$$$$
________ $$$$$$$$$$$$$$$$_$$$
________ $$$$$$$$__$$$$$$$$$$
________ $$$$$$$_____$$$$$$$$$
________ $$$$$$________$$$$$$
_________ $$$$___________$$$$$
_________ $$$$
_________ $$$$
_________ $$$$
_________ $E$$______$$$$$
__________$$$_____$$$$$$$
_________$$E$$____$$$$$$$
______$$$$$$$$_____$$$$$

01.12.2010
20:04
smile
[2]

Bad Olo [ Stoprocent ]

LEPSZY

01.12.2010
20:07
[3]

Barthez x [ vel barth89 ]

Wie ktoś czy da się jakoś ten mecz obejrzeć w necie? Nie mam Polsatu Futbol, TV4 itp a chciałbym obejrzeć...

01.12.2010
20:08
[4]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

[3] ---> Ligibrytyjskie.pl

01.12.2010
20:08
[5]

gracz12301 [ Senator ]

Barthez x



Lech wygra albo będzie remis.

01.12.2010
20:08
smile
[6]

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]

Forza JUVE!!!!

01.12.2010
20:10
smile
[7]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Jeśli chodzi o ligę polską to Lech ma dostawać po dupie jak najbardziej.

Jeśli chodzi o puchary to Lech ma dawać po dupie jak najbardziej :)

01.12.2010
20:10
[8]

Barthez x [ vel barth89 ]

gracz12301 --> o dzięki wielkie :) Rozumiem, że kiedy zacznie się mecz to pojawi się jakieś okienko, gdzie będzie można to odtwarzać? :)

01.12.2010
20:11
[9]

Taikun44 [ Legend ]

tv4 transmituje ten mecz?

01.12.2010
20:13
[10]

Barthez x [ vel barth89 ]

up - tak mówili na Polsacie w Wydarzeniach.

01.12.2010
20:13
[11]

gracz12301 [ Senator ]

Barthez x, masz tam dwa linki do transmisji na dole strony. Możesz już oglądać studio jak chcesz.


Transmisja TV online
Fred-TV

DVBSport

01.12.2010
20:16
smile
[12]

Barthez x [ vel barth89 ]

Aha, ok widzę :) Dzięki bardzo.

01.12.2010
20:27
smile
[13]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Ogień, Lechici!

01.12.2010
20:31
[14]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Forza JUVE!!!!

01.12.2010
20:33
smile
[15]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Kolejorz!

01.12.2010
20:34
smile
[16]

Dell` s [ d-_-b ]

Leprzy

01.12.2010
20:34
smile
[17]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Mam nadzieję, że Lech wygra... dla polskiej piłki!

01.12.2010
20:37
[18]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Ech...Jak można pisać Forza Juve...


HEJ KOLEJORZ!!!!!

01.12.2010
20:38
[19]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Kiedy ten mecz?

01.12.2010
20:39
[20]

Taikun44 [ Legend ]

21:00 na tv4 już leci

01.12.2010
20:40
[21]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

[19] Kiedy ten mecz?

LOL. Za 2 lata...


O 21:05 dziś!

01.12.2010
20:41
[22]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10861493&N=1
Ciężko znaleźć odpowiednią kategorię i wpisać się do ogólnego wątku, tylko trzeba bałagan robić, nie Majonez? ;)

21:05, TV4, Polsat Futbol (tam m.in. studio w przerwie, a nie reklamy) oraz Polsat Sport HD. Komentują Mateusz Borek i Roman Kołtoń.

01.12.2010
20:41
smile
[23]

Michael_999 [ Kill with skill ]

[19] Dzisiaj :P

01.12.2010
20:43
[24]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Ech...Jak można pisać Forza Juve...

Będąc fanem juve od małego nie zacznę źle im życzyć z powodu tego że grają z polskim zespołem. Kiedy Kolejorz gra z MC albo Salzburgiem to im kibicuje.

01.12.2010
20:54
smile
[25]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

Ech...Jak można pisać Forza Juve...

Forza Juve

O proszę, jakoś mi się udało :)

01.12.2010
20:57
smile
[26]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Barthez x -- > tutaj masz

01.12.2010
21:17
[27]

bogi1 [ Go To Sleep ]

1:0 !!!!!

01.12.2010
21:18
[28]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Brawo Lech, oby tak dalej, i do fazy pucharowej a potem po zwycięstwo.

01.12.2010
21:23
smile
[29]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Brawo Łotwa.

01.12.2010
22:05
smile
[30]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Kurde ale zrobili niespodzianke... Myslalem ze nie wywalcza nawet rzutu roznego w takiej grupie a tu lider ;o

01.12.2010
22:06
smile
[31]

Mofis [ Ale urwal! ]

lepsiejszy * -,-'

01.12.2010
22:27
[32]

Taikun44 [ Legend ]

kiedy zaczną lepić bałwana ?

01.12.2010
23:00
smile
[33]

novi.. [ Senator ]

No i mecz się skończył wynikiem 1:1.

01.12.2010
23:08
[34]

Kowal172 [ Music Producer ]

ale ładnie grali lechici więc zadowolony jest chyba każdy kto ten spektakl oglądał:)

01.12.2010
23:38
smile
[35]

kombinator [ Konsul ]

Brawo dla poznańskich psów

01.12.2010
23:38
[36]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

HEJ KOLEJORZ!!!

01.12.2010
23:39
[37]

Taikun44 [ Legend ]

ładnie, ładnie

ciekaw jestem czy gdyby była lepsza pogoda juve by pokazało coś więcej

01.12.2010
23:41
[38]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

ciekaw jestem czy gdyby była lepsza pogoda juve by pokazało coś więcej

To samo można powiedzieć o Lechu. Warunku były takie same dla obu drużyn...

01.12.2010
23:52
[39]

Św. Majonez [ Legionista ]

Znacie jakieś śmieszne anegdoty związane z dzisiejszym meczem?

01.12.2010
23:54
[40]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Twoja stara płacze śniegiem.... Wiem, żałosne.

01.12.2010
23:55
[41]

Balsamista™ [ Generaďż˝ ]

[39]

Nom, podobno w przerwie tata ci wszedł do wanny.


ciekaw jestem czy gdyby była lepsza pogoda juve by pokazało coś więcej

Na początku spotkania, na murawie było bardzo mało śniegu i wtedy to lech prezentował się lepiej.

02.12.2010
06:53
smile
[42]

Pan Wołodyjowski [ Centurion ]

Kolejorz awansował! Brawo!

A miała być grupa śmierci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.