
flavorflav69 [ Konsul ]
PROBLEM - Gamespy,Battlefield 2
Problem 1 - pojawia się coś takiego (->) kiedy chcę włączyć BF2 przez gamespy i ściąga te pliki bez końca, dlaczego tak się dzieje?
Problem 2 - kiedy gram na multi w BF2 po kilku chwilach wywala mnie z serwera bo " są problemy z twoim połączeniem"
gra oryginalna patch 1.41
McTire [ Mocin ]
Musisz ściągnąć jeszcze patch 1.50, a na koniec zaktualizuj PunkBustera.
flavorflav69 [ Konsul ]
ok,spróbuje