GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PROBLEM - Gamespy,Battlefield 2

01.12.2010
19:30
smile
[1]

flavorflav69 [ Konsul ]

PROBLEM - Gamespy,Battlefield 2

Problem 1 - pojawia się coś takiego (->) kiedy chcę włączyć BF2 przez gamespy i ściąga te pliki bez końca, dlaczego tak się dzieje?
Problem 2 - kiedy gram na multi w BF2 po kilku chwilach wywala mnie z serwera bo " są problemy z twoim połączeniem"
gra oryginalna patch 1.41


PROBLEM - Gamespy,Battlefield 2 - flavorflav69
01.12.2010
19:33
[2]

McTire [ Mocin ]

Musisz ściągnąć jeszcze patch 1.50, a na koniec zaktualizuj PunkBustera.

01.12.2010
19:35
[3]

flavorflav69 [ Konsul ]

ok,spróbuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.