oskar6454 [ Golowy Creeper ]
GMod
czy jest darmowa wersja Gmoda nie mam HL2
Dr.aska MEN [ Konsul ]
Tak jest, ale wymaga HL2 i CS-S Napisz do mnie na gg to Ci pomoge bo tu nie można o piratach gadać 31559357