
zknightz [ Pretorianin ]
Premiera nowej piosenki Bożonarodzeniowej od Mariah Carey
Info dla was. Dziś w RMF FM po 20:00 premiera tej nowej piosenki.
Zapewne wszyscy znają starszą "All I want for Christmas is you", która jest śliczna :)
temp2 [ ARET ]
Ta poprzednia byla (wedlug mnie) swietna. Ktos powie ze ala George Michael ale mi to nie przeszkadza.
Zobaczymy nową (poslucham). Dzieki za info.
Edit: A "po 20:00" to mniej wiecej o ktorej ?
zknightz [ Pretorianin ]
Sądzę że między 20:10 - 20:30.
[edited
temp2 [ ARET ]
Troche za szybki ten kawalek jak na swiateczna piosenke ,ale mi i tak Mariah Carey sie podoba (w swoich utworach tez).
Edit: W swoich utworach tym bardziej. Nigdy nie zapomne utworu "Without You".
@Devilyn A co ona przepowiedziala niby ?

Devilyn [ Storm Detonation ]
A jednak Baba Vanga miała racje :(
zknightz [ Pretorianin ]
Dzisiaj po 20:10 w RMF FM premiera nowej piosenki świątecznej kapeli Coldplay.