Przekliniak321 [ Legionista ]
Call of Duty Black Ops czy Assasin Creed Brotherhood
Siema zamierzam jutro kupic jedna z tych gierek na xbx 360 i nie wiem ktora wybrac PS w Assasina jescze nie gralem ; p
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Assasin starczy na dłużej. Szczególnie , iż dodali multiplayer to w samym singlu będziesz sie bawił z dobre 20h. W COD:BO Singiel jest okej , jednak dośc którki (skończyłem go w 3 dni , nie grając długo). Jak wszyscy mówią , świetny multi. Dla mnie to samo co MW2 jeśli nie gorzej. Wybór należy do Ciebie jednak najkłaniał bym się do Assasyna.
lajtowy ziomek:) [ God of War ]
Przekliniak321---> Skoro nie miałeś jeszcze styczności z serią Assassin's Creed (to wnioskuję po Twojej wypowiedzi, a konkretnie mam tu na uwadze zadnie: w Assasina jescze nie gralem ; p ), to proponuję się zapoznać z poprzednimi częściami (czyli dobrą jedynką oraz genialną dwójką), ew możesz przeczytać ogólny zarys historii tej serii, ale tego rozwiązania nie polecam, ponieważ ominiesz po prostu te świetne tytuły (świetne z naciskiem na drugą odsłonę Assassyna), no i tym samym nie będziesz od początku aż tak zżyty z głównym protagonistą (a tak właściwie protagonistami), ponieważ w Brotherhood grywalna jest ta sama postać co w poprzedniej części.
A w CoD-a nie grałem i powiem Ci tyle, że te zestawienie jest z goła bez sensu, gdyż są to gry diametralnie odmienne tematycznie, więc sam rozumiesz...
Poohatch [ The Evil Candy ]
Bierz Black Ops, jest super multi i tryb zombie, więc na pewno nie będziesz się nudził.
Brotherhood to pewnie taki sam gniot, jak AC2, więc nawet na to nie patrz.
hellgate82 [ maruda ]
jeśli nie grałeś w Assassin Creed 1 i 2 to nie kupuj Brotherhood bo dużo stracisz. Imo kup cały komplet 3 części i starczy ci na dłuuuugi czas :)
Rasta Kokos [ Chor��y ]
Jeżeli nie przeszkadza Ci to, że w FPS'y na konsolach (padach) gra się trochę do dupy to bierz Black Ops'a ponieważ gra ma dużo do zaoferowania i podobno, ale nie jestem pewien są jakieś plusy na xboxa 360, ale jeżeli nie lubisz fps'ów na padach to polecam AC:B bo jako tako inaczej nie da się tego porównać bo gry są zupełnie inne, więc to też zależy czy lubisz FPS'y czy Trzecioosobowe gry takie jak np. Alan Wake nie zniechęcaj się jeżeli nie lubisz tego tytułu bo to nie jest gra jak Alan Wake to jest tylko ten sam widok na postać, a tak ogólnie to i Black Ops i Assassin's Creed: Brotherhood mają ciekawą fabuła i świetne multi, lecz multi z AC: B jest PRAWDZIWĄ rzadkością.
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Brałbym Brotherhood. Ops na multi - niby AC też ma, ale to single jest największą zaletą .
MagMany [ Wielki Wilk ]
Brotherhood - będziesz dużo lepiej bawił się przy nim niż przy Black Ops.

Ezio007 [ Konsul ]
[1] Radziłbym ci nie brać od razu Brotherhood tylko tak na początek zapoznać się z poprzednimi odsłonami cyklu (z naciskiem na dwójkę). Brotherhood jest bezpośrednią kontynuacją, więc nie obeznasz się z fabułą (słyszałem że ACB ma lepszą niż II)