doman 1bg [ Legionista ]
na święta playa czy x boxa 360 ??
co tam u was??? piszcie szybko
lajtowy ziomek:) [ God of War ]
doman 1bg----> Przede wszystkim musisz zapoznać się z biblioteką gier obu tych konsol. Następnie stwierdzić, która z nań Ci bardziej odpowiada i na tej podstawie wybrać konsolę. Możesz jeszcze w jakimś MM sobie popykać chwilkę na obu konsolach, żeby stwierdzić, który z kontrolerów Ci bardziej odpowiada.
P.S Takich tematów to już w tym mieszku było co najmniej z 10. :P
Wojtas 47 [ Pretorianin ]
Dobrze, tylko straszny mróz nie chce się łazić do szkoły... :P. Jeszcze ten jeb***** ŚNIEG!!!!!!
doman 1bg [ Legionista ]
no zagdzam się za tobą
Taikun44 [ Legend ]
Wybierz tą konsolę, która ma więcej interesujących Cię gier!
Rozwiązałem właśnie problem wszechświata
hellgate82 [ maruda ]
playstation 3
neeext!
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Wybierz pod kątem ekskluziwów.

Cremek [ Generaďż˝ ]
Mysle ze po wspanialym roku 2010 malo kto ma watpliwosci co wybrac - oczywiscie PS3 :-).
ZeroNaruse [ Murderer ]
Znowu wysyp fanboyów...
Jak kilku mądrych kolegów radziło - sprawdź sobie bibliotekę obu konsol pod względem interesujących Cię gier. Możesz też w jakiś sklepie wypróbować obie i zdecydować "po własnym doświadczeniu".

Mafioso56 [ Centurion ]
oj tam znowu wysyp... mogło być gorzej:)

_MyszooR_ [ Senator ]
gowno, skoro sam nie wiesz czego chcesz
juz mnie nerwy biora jak widze tego typu watek