GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

na święta playa czy x boxa 360 ??

01.12.2010
18:29
[1]

doman 1bg [ Legionista ]

na święta playa czy x boxa 360 ??

co tam u was??? piszcie szybko

01.12.2010
18:32
[2]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

doman 1bg----> Przede wszystkim musisz zapoznać się z biblioteką gier obu tych konsol. Następnie stwierdzić, która z nań Ci bardziej odpowiada i na tej podstawie wybrać konsolę. Możesz jeszcze w jakimś MM sobie popykać chwilkę na obu konsolach, żeby stwierdzić, który z kontrolerów Ci bardziej odpowiada.

P.S Takich tematów to już w tym mieszku było co najmniej z 10. :P

01.12.2010
18:34
[3]

Wojtas 47 [ Pretorianin ]

Dobrze, tylko straszny mróz nie chce się łazić do szkoły... :P. Jeszcze ten jeb***** ŚNIEG!!!!!!

01.12.2010
18:37
[4]

doman 1bg [ Legionista ]

no zagdzam się za tobą

01.12.2010
18:38
[5]

Taikun44 [ Legend ]

Wybierz tą konsolę, która ma więcej interesujących Cię gier!

Rozwiązałem właśnie problem wszechświata

01.12.2010
18:51
[6]

hellgate82 [ maruda ]

playstation 3


neeext!

01.12.2010
18:54
[7]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Wybierz pod kątem ekskluziwów.

01.12.2010
18:58
smile
[8]

Cremek [ Generaďż˝ ]

Mysle ze po wspanialym roku 2010 malo kto ma watpliwosci co wybrac - oczywiscie PS3 :-).

01.12.2010
18:59
[9]

ZeroNaruse [ Murderer ]

Znowu wysyp fanboyów...

Jak kilku mądrych kolegów radziło - sprawdź sobie bibliotekę obu konsol pod względem interesujących Cię gier. Możesz też w jakiś sklepie wypróbować obie i zdecydować "po własnym doświadczeniu".

01.12.2010
19:20
smile
[10]

Mafioso56 [ Centurion ]

oj tam znowu wysyp... mogło być gorzej:)

01.12.2010
19:24
smile
[11]

_MyszooR_ [ Senator ]

gowno, skoro sam nie wiesz czego chcesz


juz mnie nerwy biora jak widze tego typu watek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.