GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zapraszam do obejrzenia filmu. Sprawa Barbary Blidy

01.12.2010
17:45
smile
[1]

mirencjum [ operator kursora ]

Zapraszam do obejrzenia filmu. Sprawa Barbary Blidy

Wszystkie osoby zainteresowane polityką i przestępczością zorganizowaną w wykonaniu służb państwowych, zapraszam do obejrzenia w dniu dzisiejszym filmu - "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy" w reżyserii Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego.
Emisja w TVP 2, 1 grudnia br. o godz. 20.55.

Takie sprawy są zawsze aktualne, bo nie zależnie od nazwy partii rządzącej metody działania służb specjalnych są zawsze podobne.

Po filmie zapraszam do dyskusji, jak zwykle w atmosferze wzajemnego poszanowania.

(Z obowiązku przypominam o dziurze budżetowej, by wątek nie został uznany za temat zastępczy)

01.12.2010
17:49
smile
[2]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Jeśli trzyma poziom tego tworu:

To ja podziękuję.

01.12.2010
17:49
[3]

Szwaroc [ ]

O tej porze jest mecz ;)
Może być mało chętnych na te matactwa :]

01.12.2010
17:51
[4]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

a nie wiesz, czy będzie powtórka? Na dzisiaj mam zaplanowanie odmóżdżanie z polsatem.

01.12.2010
17:51
smile
[5]

maniiekk44 [ Pretorianin ]

podobne jak podobne - nie udało się skazać Ziobry no to w filmie go przynajmniej oskarżą i powieszą ...

ciekawsze wydarzenia (oby) będą na tv4 o tej samej godzinie ;)

o nieee teledysk z postu nr 2 miażdży !

01.12.2010
17:52
smile
[6]

bartek [ Legend ]

Nie, dzięki.

01.12.2010
18:11
[7]

tadek[5] [ 5 ]

Fatalny czas. Kobiety będą chciały oglądać finał Top Model. A faceci mecz. :

01.12.2010
18:13
[8]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

kto gra?

01.12.2010
18:16
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

kto gra?

Nikt nie gra, bo mecz z powodu mrozu zostanie odwołany. Asy się przeziębią i ...

01.12.2010
20:06
[10]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Jak już przylecieli z Włoch, to może zagrają. Gorzej kibolom, zmarzną trochę.

01.12.2010
20:10
[11]

Erard [ Konsul ]

oglądaj mirencjum i opowiesz co widziałeś ^^

02.12.2010
17:51
[12]

rvc [ MORO ]

utwór git i gratki za 2.20 mi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.