
mirencjum [ operator kursora ]
Zapraszam do obejrzenia filmu. Sprawa Barbary Blidy
Wszystkie osoby zainteresowane polityką i przestępczością zorganizowaną w wykonaniu służb państwowych, zapraszam do obejrzenia w dniu dzisiejszym filmu - "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy" w reżyserii Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego.
Emisja w TVP 2, 1 grudnia br. o godz. 20.55.
Takie sprawy są zawsze aktualne, bo nie zależnie od nazwy partii rządzącej metody działania służb specjalnych są zawsze podobne.
Po filmie zapraszam do dyskusji, jak zwykle w atmosferze wzajemnego poszanowania.
(Z obowiązku przypominam o dziurze budżetowej, by wątek nie został uznany za temat zastępczy)

N0wak [ Generaďż˝ ]
Jeśli trzyma poziom tego tworu:
To ja podziękuję.
Szwaroc [ ]
O tej porze jest mecz ;)
Może być mało chętnych na te matactwa :]
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
a nie wiesz, czy będzie powtórka? Na dzisiaj mam zaplanowanie odmóżdżanie z polsatem.

maniiekk44 [ Pretorianin ]
podobne jak podobne - nie udało się skazać Ziobry no to w filmie go przynajmniej oskarżą i powieszą ...
ciekawsze wydarzenia (oby) będą na tv4 o tej samej godzinie ;)
o nieee teledysk z postu nr 2 miażdży !

bartek [ Legend ]
Nie, dzięki.
tadek[5] [ 5 ]
Fatalny czas. Kobiety będą chciały oglądać finał Top Model. A faceci mecz. :
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
kto gra?
mirencjum [ operator kursora ]
kto gra?
Nikt nie gra, bo mecz z powodu mrozu zostanie odwołany. Asy się przeziębią i ...
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
Jak już przylecieli z Włoch, to może zagrają. Gorzej kibolom, zmarzną trochę.
Erard [ Konsul ]
oglądaj mirencjum i opowiesz co widziałeś ^^
rvc [ MORO ]
utwór git i gratki za 2.20 mi