Rasta' [ L3G3ND ]
Wybór telefonu (c6, galaxy, milestone)
Co radzicie, Nokie C6 , Samsung Galaxy i5700 czy Motorolla Milestone ?
Zawsze byłem przy SE ale uznałem że czas na zmianę, i mam problem :P
Za samsungami nie przepadam, ale słyzałem, że to dość dobry telefon. Głównie zastanawiam się nad C6 i Milestone, z czego druga opcja jest sporo droższa. Zależy mi na dobrym dotyku i sprawnym przeglądaniu internetu i nie mogę się zdecydować, bo różne opinie słyszałem.
BlackBolt [ Senator ]
Kategoria -> komórki.
E_G300 [ Damian ]
Na twoim miejscu pewnie wziąłbym Samsung Galaxy i5700, jednak polecam LG Swift sam posiadam od niedawana i jak narazie same plusy ;)
Oczywiście dałeś złą kategorie ;)
Rasta' [ L3G3ND ]
Niestety, ale nie widze u siebie kategorii komórki :]
Właśnie galaxy nie ma fizycznego qwerty a na tym mi zależy : /
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Też bym wziął Galaxy.
BlackBolt - Czemu ty w każdym wątku poprawiasz kogoś i offtopujesz? To najgorszy spam. Nawet nie odpowiesz na pytanie zadane przez autora.

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Kumpel ma jakoś od tygodnia milestone i jest bardzo zadowolony, tak więc myślę, że mogę polecić. :)
BlackBolt [ Senator ]
matik109 --> Bo jeżeli jest takim idiotą, że nie potrafi nawet oczywistej kategorii zaznaczyć, to po co mam u odpowiadać? Pewnie i tak nie zrozumie.
GBreal.II [ floydian ]
Milestone ma lepsze bebechy oraz klawiaturę QWERTY. Na Samsungu możesz zapomnieć o grach 3D. Ale Milestone jest droższy.

Penetrator [ Generaďż˝ ]
BlackBolt to taki mały cwaniaczek.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Zdecydowanie Milestone.

wojtul [ Generaďż˝ ]
Milestone
kobe47 [ essaywhuman ]
Milestone jest o klasę wyżej od dwóch pozostałych telefonów, nie ma co się wahać.
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Zdecydowanie Motorolla Milestone! Między Morotolą a pozostałymi telefonami jest ogromna przepaść!
° [ Imperator ]
Także mogę polecić Milestone. Mam ją od maja, genialny telefon, do tego strasznie wytrzymały - jeszcze ani jednej ryski zarówno na wyświetlaczu, jak i z tyłu obudowy. Mógłbym nakleić wszystkie folie i sprzedawać jako nówkę. Tylko ta bateria... u mnie 2 dni i kolejne ładowanie.
Rasta' [ L3G3ND ]
Ok , dziękuje wszystkim za opinię, napewno łatwiej mi będzie teraz podjąć decyzję. Milestone faktycznie wypada dużo lepiej nad pozostałymi, tylko cena : /
A jeśli chodzi o w/w nokię , ktoś miał z nią do czynienia ? Interesuje mnie szybkość działania softu i tego dotyku.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Dziadostwo C6

miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Ja ci polecam Milestone. Na Allegro znajdziesz za mniej niż 1 000 zł.
Polenoska [ Junior ]
Miałam doczynienia z milestone... w miarę dobry... tyle, że to jest motorola, po których mam przykre przeżycia i kosztowne...
Obecnie mam C6 i jestem z niej całkiem zadowolona :) bateria trzyma po kilka dni oczywiście w zależności ile kto się nią bawi...
tylko "ciężka" jest trochę klawiatura, tzn. dla mnie jedynie, bo mam też n97 i tam jest całkiem inny rozstaw klawiaturki stąd ten mały mankament :)
Ale i tak polecam C6 ! :)