GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybór telefonu (c6, galaxy, milestone)

01.12.2010
17:34
[1]

Rasta' [ L3G3ND ]

Wybór telefonu (c6, galaxy, milestone)

Co radzicie, Nokie C6 , Samsung Galaxy i5700 czy Motorolla Milestone ?
Zawsze byłem przy SE ale uznałem że czas na zmianę, i mam problem :P
Za samsungami nie przepadam, ale słyzałem, że to dość dobry telefon. Głównie zastanawiam się nad C6 i Milestone, z czego druga opcja jest sporo droższa. Zależy mi na dobrym dotyku i sprawnym przeglądaniu internetu i nie mogę się zdecydować, bo różne opinie słyszałem.

01.12.2010
17:36
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Kategoria -> komórki.

01.12.2010
17:37
[3]

E_G300 [ Damian ]

Na twoim miejscu pewnie wziąłbym Samsung Galaxy i5700, jednak polecam LG Swift sam posiadam od niedawana i jak narazie same plusy ;)

Oczywiście dałeś złą kategorie ;)

01.12.2010
17:42
[4]

Rasta' [ L3G3ND ]

Niestety, ale nie widze u siebie kategorii komórki :]
Właśnie galaxy nie ma fizycznego qwerty a na tym mi zależy : /

01.12.2010
17:46
[5]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Też bym wziął Galaxy.

BlackBolt - Czemu ty w każdym wątku poprawiasz kogoś i offtopujesz? To najgorszy spam. Nawet nie odpowiesz na pytanie zadane przez autora.

01.12.2010
17:46
smile
[6]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Kumpel ma jakoś od tygodnia milestone i jest bardzo zadowolony, tak więc myślę, że mogę polecić. :)

01.12.2010
18:58
[7]

BlackBolt [ Senator ]

matik109 --> Bo jeżeli jest takim idiotą, że nie potrafi nawet oczywistej kategorii zaznaczyć, to po co mam u odpowiadać? Pewnie i tak nie zrozumie.

01.12.2010
19:07
[8]

GBreal.II [ floydian ]

Milestone ma lepsze bebechy oraz klawiaturę QWERTY. Na Samsungu możesz zapomnieć o grach 3D. Ale Milestone jest droższy.

01.12.2010
19:19
smile
[9]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

BlackBolt to taki mały cwaniaczek.

01.12.2010
19:34
[10]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Zdecydowanie Milestone.

01.12.2010
20:08
smile
[11]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Milestone

01.12.2010
20:09
[12]

kobe47 [ essaywhuman ]

Milestone jest o klasę wyżej od dwóch pozostałych telefonów, nie ma co się wahać.

01.12.2010
20:25
[13]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

Zdecydowanie Motorolla Milestone! Między Morotolą a pozostałymi telefonami jest ogromna przepaść!

01.12.2010
20:29
[14]

° [ Imperator ]

Także mogę polecić Milestone. Mam ją od maja, genialny telefon, do tego strasznie wytrzymały - jeszcze ani jednej ryski zarówno na wyświetlaczu, jak i z tyłu obudowy. Mógłbym nakleić wszystkie folie i sprzedawać jako nówkę. Tylko ta bateria... u mnie 2 dni i kolejne ładowanie.

01.12.2010
21:43
[15]

Rasta' [ L3G3ND ]

Ok , dziękuje wszystkim za opinię, napewno łatwiej mi będzie teraz podjąć decyzję. Milestone faktycznie wypada dużo lepiej nad pozostałymi, tylko cena : /
A jeśli chodzi o w/w nokię , ktoś miał z nią do czynienia ? Interesuje mnie szybkość działania softu i tego dotyku.

01.12.2010
21:54
[16]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dziadostwo C6

01.12.2010
22:13
smile
[17]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Ja ci polecam Milestone. Na Allegro znajdziesz za mniej niż 1 000 zł.

02.12.2010
12:38
[18]

Polenoska [ Junior ]

Miałam doczynienia z milestone... w miarę dobry... tyle, że to jest motorola, po których mam przykre przeżycia i kosztowne...
Obecnie mam C6 i jestem z niej całkiem zadowolona :) bateria trzyma po kilka dni oczywiście w zależności ile kto się nią bawi...
tylko "ciężka" jest trochę klawiatura, tzn. dla mnie jedynie, bo mam też n97 i tam jest całkiem inny rozstaw klawiaturki stąd ten mały mankament :)
Ale i tak polecam C6 ! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.