Rasta' [ L3G3ND ]
ależ mu zapier...
:D
jak było to sorrki .
_MyszooR_ [ Senator ]
Byle i tak warte przypomnienia :D

gracz12301 [ Senator ]
Było, ale i tak spoko.
Choć trochę za dużo bluzgów.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Spokój "kamerzysty" wręcz powala : )
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Było.
Dobijają mnie te niże społeczne.
Ale i tak najlepszy jest pies :)