Miras15 [ Legionista ]
Grand Theft Auto 4
Cześć wszystkim mam problem odnośnie gta 4 Multiplayer. Gdy łącze się z jakimś serwerem to po chwili wyskakuje napis disconnected from game session, grę mam orginalną i na pc. Bardzo proszę o Pomoc !!!
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
A czy wczesniej miales jakies takie problemy z grami?
Miras15 [ Legionista ]
nigdy wszystkie gry multiplayer działały prawidłowo

gepetto66 [ Konsul ]
To akurat nic dziwnego że multi ci nie chodzi.Jesli chodzi o vers.PC to Rockstar na pewno o czyms zapomniał podczas konwersji.A fakt że za pecetową wersję liczyli sobie ponad 100 pln w polsce nie zmusił ich do pracy.
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Moze padly servery? Jak nie to przykro mi ale ci nie pomoge...
Miras15 [ Legionista ]
Dobra dzięki za odpowiedź
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Nic się nie stało, po prostu trzeba miec naprawdę mnóstwo szczęscia żeby wejśc na jakich room w gta 4. niestety. Może GTA5 będzie lepsze.