GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grand Theft Auto 4

01.12.2010
15:40
[1]

Miras15 [ Legionista ]

Grand Theft Auto 4

Cześć wszystkim mam problem odnośnie gta 4 Multiplayer. Gdy łącze się z jakimś serwerem to po chwili wyskakuje napis disconnected from game session, grę mam orginalną i na pc. Bardzo proszę o Pomoc !!!

01.12.2010
15:44
[2]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

A czy wczesniej miales jakies takie problemy z grami?

02.12.2010
14:20
[3]

Miras15 [ Legionista ]

nigdy wszystkie gry multiplayer działały prawidłowo

02.12.2010
14:41
smile
[4]

gepetto66 [ Konsul ]

To akurat nic dziwnego że multi ci nie chodzi.Jesli chodzi o vers.PC to Rockstar na pewno o czyms zapomniał podczas konwersji.A fakt że za pecetową wersję liczyli sobie ponad 100 pln w polsce nie zmusił ich do pracy.

02.12.2010
14:46
[5]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Moze padly servery? Jak nie to przykro mi ale ci nie pomoge...

03.12.2010
14:19
[6]

Miras15 [ Legionista ]

Dobra dzięki za odpowiedź

03.12.2010
14:59
[7]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Nic się nie stało, po prostu trzeba miec naprawdę mnóstwo szczęscia żeby wejśc na jakich room w gta 4. niestety. Może GTA5 będzie lepsze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.