GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sim=lock

01.12.2010
15:38
[1]

Pumbaks [ Chor��y ]

Sim=lock

Mam LG GT 505 w Orange.
mam zamiar zmienić sieć na play...
Słyszałem że zdjęcie sim-locka powoduje zakończenie gwarancji, czy to prawda?
Słyszałem także że można kupić jaką mini kartę którą wkłada się pod kartę sim, co powoduje nie wykrywanie sim-locka lecz gwarancja jest ważna nadal.
Jest jakiś inny tani sposób by pozbyć się blokady nie niszcząc gwarancji?

01.12.2010
15:44
[2]

redan [ Wiking ]

różnie z tym bywa. zdjęcie blokady przez operatora, którego blokadę posiadamy nie powoduje utraty gwarancji, z komisami/kodami różnie z tym bywa. teoretycznie zakończenie umowy zobowiązuje operatora do bezpłatnego usunięcia własnej blokady z telefonu klienta

01.12.2010
15:52
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Kategoria -> komórki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.