GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Film 360 - Nowa jakosc transmisji ;)

01.12.2010
15:28
[1]

Pshemeck [ Legend ]

Film 360 - Nowa jakosc transmisji ;)



Mozliwe ze juz bylo, ale warto mimo wszystko jeszcze raz zapodac ten filmik.
Moze jest to tylko urywek i pokazuje dosc maly obszar ze wzgledu na teren na ktorym zostal krecony, jednak na mnie robi duze wrazenie.
Teraz tylko czekam na tego typu transmisje pilkarskie i bedzie cudownie :D

01.12.2010
15:34
smile
[2]

matisf  [ Konsul ]

Nie widzial, szok :o

01.12.2010
15:40
smile
[3]

jasonxxx [ Szeryf ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10862281&N=1

kilkanaście wątków niżej ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.