GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rekrutacja redaktorów portalu www.max-play.pl

01.12.2010
15:17
[1]

Iluvfantasy [ Junior ]

Rekrutacja redaktorów portalu www.max-play.pl

Zawsze chciałeś wygłosić gdzieś swoje zdanie na temat gier, lecz miałeś niewielu słuchaczy?
Jeśli lubisz pisać o grach i tym podobnych, mamy dla ciebie wspaniałą propozycję.
Portal MaX-Play organizuje nabór na redaktorów witryny, wraz z posadą redaktora otrzymasz możliwość pisania dowolnych rzeczy na stronie głównej (newsów, recenzji itp.)!

Wzór zgłoszenia:

Nick:
Steam Community:
GG/Skype:
Wiek:
Doświadczenie w redagowaniu:
Oraz załączony artykuł.

Załączony artykuł to dowolny tekst o grach, który chciałbyś umieścić na naszym portalu. Limit słów to 250. Możesz w nim zawrzeć linki do filmów, cytaty i wszystko inne co uczyni artykuł ciekawszym!

Dane i tekst przysyłajcie na [email protected]!

Powodzenia w rekrutacji!

01.12.2010
15:20
[2]

Slasher11 [ Senator ]

wraz z posadą redaktora otrzymasz możliwość pisania dowolnych rzeczy na stronie głównej (newsów, recenzji itp.)!

Heh.

Limit słów to 250

Heh.

Nie wróżę sukcesu, ale próbujcie ;)

01.12.2010
16:08
[3]

Iluvfantasy [ Junior ]

Nie wróżę sukcesu
A to niby dlaczego?

01.12.2010
16:10
[4]

beeria [ Generaďż˝ ]

ile placicie? bo jesli ma dla was pisac ktos starszy niz 10-12-latkowie to nikt w cos takiego za darmo bawic sie nie bedzie

01.12.2010
16:47
[5]

Iluvfantasy [ Junior ]

:D A jednak, nasza redakcja składa się z ludzi w wieku 16-22, którzy chcą pisać dla funu, nie dla kasy.

01.12.2010
17:05
[6]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

O macie swojego serwa w tf2?

01.12.2010
17:12
[7]

Iluvfantasy [ Junior ]

Jasne, zapraszamy - 193.218.154.37:27015 :)

01.12.2010
18:26
[8]

davhend [ Trophy Hunter ]

Zazwyczaj zaczynało sie dla funu, ale to było 10 lat wstecz, teraz za darmo nikt nie będzie się pocić na nieznanym portalu. Nazwa IMO nietrafiona.

01.12.2010
18:40
[9]

Iluvfantasy [ Junior ]

Nazwa portalu jest taka sama, jak serwerów Team Fortress 2, które istnieją 2 lata i jakoś do tej pory nikt nie miał uwag co do nazwy :) I, jak już wspominałam, jednak wciąż znajdują się osoby, które chcą pisać dla własnej przyjemności.

01.12.2010
18:41
[10]

tomazzi [ Flash YD ]

Iluvfantasy - dlaczego chcesz mieć taką stronkę? Nie możesz się zaoferować i pisać dla portalu bardziej rozwiniętego?

01.12.2010
18:53
[11]

Iluvfantasy [ Junior ]

To nie jest moja strona, jestem tylko w redakcji. Nie chcę udzielać się na innym portalu, poza tym i tak jestem związana z Max Playem, bo jestem adminem na serwerze tf2.

02.12.2010
09:02
[12]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Max Play pasuje do serwerow, ale nie do serwisu o grach. Tak, nie portalu, tylko serwisu, poniewaz nazywanie portalem niewielkiej stronki na Wordpresie jest smieszne.

02.12.2010
11:18
smile
[13]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Nie wiem ile po ile ostatnio "fun" stal w kantorze, ale raczej nawet majac duza ilosc funow :P ciezko utrzymac rodzine za to.

02.12.2010
11:33
[14]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

@smuggler - Chyba , że rodzina utrzymuje Ciebie...
@Iluvfantasy - Wiesz , życzę powodzenia ale taki układ długo nie pociągnie.Twoi redaktorzy zaczną szukać prawdziwej - płatnej pracy.Zresztą tyle powstaje teraz takich portali , że trzeba mieć ogromną siłę przebicia aby zaistnieć.Jeśli chcesz pisać o grach zatrudnij się w jakimś istniejącym już portalu.Tak czy inaczej - życzę sukcesu ;)

02.12.2010
11:43
[15]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

No to ogloszenie powinno brzmiec "poszukujemy dzieciakow z bogatych rodzin, pragnacych zyskac slawe piszac za darmo" :)

Ew. "maniakow i hobbystow, ktorzy zyja grami, wiec nie musza kupowac jedzenia" :)


Wiem, ze patrze z nieco innej perspektywny niz nastolatek, ktory gotow jest nawet doplacac, by sobie popisac i sie popisac (jestem REDAKTOREM!) :), no ale jesli to ma trzymac poziom i nie trwac 3-4 miesiace az sie ludzie zmecza zabawa i poszukaja innej, to niestety - pieniadz jest fundamentem.

02.12.2010
12:13
[16]

Iluvfantasy [ Junior ]

No dobra, zakończmy tą dyskusję, jak ktoś będzie chciał się pobawić - wyśle zgłoszenie, jak nie, trudno, na razie mamy paru redaktorów :) Portal z założenia miał być małym projektem, dodatkiem do serwerów, więc jedyne, co możemy w zamian zaoferować, to slot rezerwowy na serwerze tf2 ffa :)

02.12.2010
12:16
smile
[17]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Spoko, zycze powodzenia.

A kiedys wam podbierzemy co lepszych autorow. :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.