GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro - pytanie

01.12.2010
14:56
[1]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Allegro - pytanie

Witam. Mam pytanie odnośnie Allegro.
Zarejestrowałem się w niedzielę i zamówiłem grę. Oczywiście nie mam w pełni aktywowanego konta bo musi przyjść list z tym kodem.
Więc mam takie pytanie.
Czy jest jakiś limit na robienie zakupów?

Z góry dziękuję!

01.12.2010
14:58
smile
[2]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Z tego co pamiętam to można dokonać tylko jednego zakupu, następny chyba dopiero po zakończeniu transakcji i wystawieniu komentów :)

01.12.2010
14:58
[3]

kjx [ Nelson Tethers ]

allegro.pl -> Pomoc



01.12.2010
14:59
smile
[4]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.