GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zagrać w DLC Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

01.12.2010
14:29
[1]

Gotchi [ Legionista ]

Jak zagrać w DLC Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Witam mam pytanie ,pobrałem na Xbox360 DLC Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam ale niewiem jak go uruchomić mógł by mi ktoś podpowiedzieć?

01.12.2010
14:32
[2]

EnX [ White Dragon ]

Musisz kupić ten dodatek, a to co pobrałeś to tylko aktualizacja przygotowująca do tego dodatku, zawierająca także VIP Map Pack 7.

BF BC2 Vietnam musisz kupić, nie będzie możliwości zagrania w niego za darmo.

01.12.2010
14:34
smile
[3]

Two.Face [ Pretorianin ]

21 grudnia premiera.Nie wiem jakim cudem możesz mieć o.O

Edit:
EnX
Tak chyba myślał że aktualizacja to DLC :)

01.12.2010
14:40
[4]

Gotchi [ Legionista ]

Ale pisze BFBC2 Vietnam Multiplayer Update czyli raczej to jest dlc ? jakby beta ? ale jeśli nie to jak tvgry.pl już grali w Vietnama 0.- ?

01.12.2010
14:43
[5]

EnX [ White Dragon ]

To nie jest dodatek, ani wersja beta. To jest zwykła aktualizacja, która przygotowuję grę pod dodatek vietnam, i zawiera także nowe mapki (VIP Map Pack 7)
Nie uruchomisz tego, gdyż jest to zwykła łatka/poprawka, a jeżeli chciał byś zagrać w dodatek Vietnam, to musisz go kupić w wersji elektronicznej, lub sklepowej (cena 49zł, wersja PC) lub za 1200 punktów MS na konsoli Xbox 360.

Redaktorzy grali już w ten dodatek, gdyż mieli taką możliwość, a to nie oznacza, iż każdy ma do niego dostęp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.