GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

witam pytanie co do netbook

01.12.2010
14:14
[1]

Sulik94 [ Legionista ]

witam pytanie co do netbook

witam chciał bym kupic chrześniakowi netbooka tylko chciał bym sie dowiedziec co mozna na nim robi czy mozna zaintalowac aplikacje typu word czy gg czy tylko mozna kozystac z internetu i ogladac filmy :)

01.12.2010
14:14
[2]

Sulik94 [ Legionista ]

i dziekuje za pomoc :)

01.12.2010
14:16
[3]

wysiak [ Legend ]

Mozna.

Ale co konkretnie mozna robic, i jak komfortowo, to juz zalezy od konkretnego netbooka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.