skwarekgame [ Pretorianin ]
Masowe Bany w BAd Company 2
Dzisiaj rano po update BC2 chciałem sobie pograć na polskim serwie>
Niestety nie udało się ponieważ zostałem zbanowany i nie mogę wejść na żaden serwer!!
Mój nick znajduję się na tej liście i zaznaczam ze nigdy,przenigdy nie stosowałem cheatów,bugów,wallchacków,aimbotów i innych tego typu potwornosci!!
LEpiej odpalcie swoje egzemplarze i zobaczcie czy u was wszystko gra
bo na zagranicznych(jak narazie) forach trwa burza!
novi.. [ Senator ]
Przed chwilą trochę pograłem i praktycznie wszytko było o.k, jedynie raz mnie wyrzuciło z serwa za nie zaktualizowanego PB, czy coś takiego.
skwarekgame [ Pretorianin ]
A masz może jakąś radę??
Zaktualizowałem PunkBustera i nic!!!
Wogóle nie mogę grać na serwerach PB
A co najgorsze jeste mna liscie banów
i mam bana za hakowanie Pb czego w życiu nie robiłem!!!

Łoker men [ Generaďż˝ ]
life is brutal nie jesteś pierwszą i ostatnią ofiarą pomyłki administracji
skwarekgame [ Pretorianin ]
I mam wywalić tą grę do kosza??
Przecież musi sie dać coś zrobić??
heaton1910 [ Pretorianin ]
A masz pudełko czy kod z allegro ?
SanthiX [ Super Chico ]
Zawsze możesz też grać na serwerach nierankingowych.
Skąd zdobyłeś kod do sieci? Kupiłeś wersję pudełkową?

skwarekgame [ Pretorianin ]
Wersja Pudełkowa.
A tak ogólnie serwery nierankingowane różnią się tym że poprostu nie bede szedł do góry w rankingu graczy???
Okej moge grac na tych serwerach ale co mogę zrobić z tym banem
(wiadomośc w banie):Punkbuster kicked player (tutaj mój nick)[for 2 minutes] violation [PB Hack]
#132110
skwarekgame [ Pretorianin ]
Przy okazji polecam (dla wszystkich z podobnym problemem) forum na stronie pbbans na którym być może znajdzie sięrozwiązanie!
Może tene temat powinien pojawić się na gameplay.pl,lub jako komentarz w tvgry.pl?
Bardzo prosze redaktorów i piszących do tych serwisów o zaiteresowanie się sprawą bo naprawdę wielu graczy zostało zbanowanych w tym samym momencie!!
NAdal czekam na porady !
BlackBolt [ Senator ]
Ale co MY mamy zrobić? Przecież cię nie odbanujemy. Napisz do twórców PB albo gry.
skwarekgame [ Pretorianin ]
Spoko spoko wiem ze nie odbanujecie :)