GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Masowe Bany w BAd Company 2

01.12.2010
12:53
[1]

skwarekgame [ Pretorianin ]

Masowe Bany w BAd Company 2

Dzisiaj rano po update BC2 chciałem sobie pograć na polskim serwie>
Niestety nie udało się ponieważ zostałem zbanowany i nie mogę wejść na żaden serwer!!

Mój nick znajduję się na tej liście i zaznaczam ze nigdy,przenigdy nie stosowałem cheatów,bugów,wallchacków,aimbotów i innych tego typu potwornosci!!

LEpiej odpalcie swoje egzemplarze i zobaczcie czy u was wszystko gra
bo na zagranicznych(jak narazie) forach trwa burza!

01.12.2010
12:56
[2]

novi.. [ Senator ]

Przed chwilą trochę pograłem i praktycznie wszytko było o.k, jedynie raz mnie wyrzuciło z serwa za nie zaktualizowanego PB, czy coś takiego.

01.12.2010
13:33
[3]

skwarekgame [ Pretorianin ]

A masz może jakąś radę??
Zaktualizowałem PunkBustera i nic!!!
Wogóle nie mogę grać na serwerach PB
A co najgorsze jeste mna liscie banów
i mam bana za hakowanie Pb czego w życiu nie robiłem!!!

01.12.2010
13:54
smile
[4]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

life is brutal nie jesteś pierwszą i ostatnią ofiarą pomyłki administracji

01.12.2010
14:04
[5]

skwarekgame [ Pretorianin ]

I mam wywalić tą grę do kosza??
Przecież musi sie dać coś zrobić??

01.12.2010
14:13
[6]

heaton1910 [ Pretorianin ]

A masz pudełko czy kod z allegro ?

01.12.2010
14:17
[7]

SanthiX [ Super Chico ]

Zawsze możesz też grać na serwerach nierankingowych.

Skąd zdobyłeś kod do sieci? Kupiłeś wersję pudełkową?

01.12.2010
14:33
smile
[8]

skwarekgame [ Pretorianin ]

Wersja Pudełkowa.
A tak ogólnie serwery nierankingowane różnią się tym że poprostu nie bede szedł do góry w rankingu graczy???
Okej moge grac na tych serwerach ale co mogę zrobić z tym banem
(wiadomośc w banie):Punkbuster kicked player (tutaj mój nick)[for 2 minutes] violation [PB Hack]
#132110

01.12.2010
15:53
[9]

skwarekgame [ Pretorianin ]

Przy okazji polecam (dla wszystkich z podobnym problemem) forum na stronie pbbans na którym być może znajdzie sięrozwiązanie!
Może tene temat powinien pojawić się na gameplay.pl,lub jako komentarz w tvgry.pl?
Bardzo prosze redaktorów i piszących do tych serwisów o zaiteresowanie się sprawą bo naprawdę wielu graczy zostało zbanowanych w tym samym momencie!!
NAdal czekam na porady !

01.12.2010
15:58
[10]

BlackBolt [ Senator ]

Ale co MY mamy zrobić? Przecież cię nie odbanujemy. Napisz do twórców PB albo gry.

01.12.2010
16:04
[11]

skwarekgame [ Pretorianin ]

Spoko spoko wiem ze nie odbanujecie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.